KLASA OKRĘGOWA GRUPA II

Sponsorem rozgrywek Klasy okręgowej jest:    

Tabela rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS WALCE1639123137:13
2KS FORTUNA GŁOGÓWEK1634104245:20
31.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE1633110546:27
4LKS UJAZD1632102438:19
5LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE163093435:26
6LZS RACŁAWICZKI162480843:39
7KS SPARTA PACZKÓW162264633:33
8MZLKS CZARNI OTMUCHÓW162271824:29
9LKS KORONA KRĘPNA162163733:31
10MKS SOKÓŁ NIEMODLIN162163735:32
11KS TWARDAWA162163729:34
12GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ162062832:39
13LKS NAPRZÓD JEMIELNICA1614421025:39
14LZS START BOGDANOWICE1614421037:54
15LKS VICTORIA CISEK1610311223:44
16LZS PIOTRÓWKA1610311220:56
Ostatnia kolejka (16) rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 2
1LKS VICTORIA CISEKLZS WALCE2020-03-0713:001:3
2LZS PIOTRÓWKAKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-03-0715:000:9
3LKS KORONA KRĘPNALZS START BOGDANOWICE2020-03-0715:003:1
41.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELZS RACŁAWICZKI2020-03-0815:000:1
5LKS UJAZDKS SPARTA PACZKÓW2020-03-0715:001:1
6MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2020-03-0715:001:2
7MKS SOKÓŁ NIEMODLINLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-03-0715:001:1
8GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZKS TWARDAWA2020-03-0715:001:1
Terminarz rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 2
Kolejka 1
1LZS WALCELKS VICTORIA CISEK2019-08-1017:003:0
2KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS PIOTRÓWKA2019-08-1017:001:0
3LZS START BOGDANOWICELKS KORONA KRĘPNA2019-08-1117:002:4
4LZS RACŁAWICZKI1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2019-08-1017:003:4
5KS SPARTA PACZKÓWLKS UJAZD2019-08-1017:002:3
6LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-08-1017:001:3
7LKS NAPRZÓD JEMIELNICAMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2019-08-1017:004:1
8KS TWARDAWAGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2019-08-1017:003:0
Kolejka 2
9LKS VICTORIA CISEKGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2019-08-1717:001:2
10MKS SOKÓŁ NIEMODLINKS TWARDAWA2019-08-1717:004:5
11MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-08-1717:001:2
12LKS UJAZDLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2019-08-1717:000:4
131.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEKS SPARTA PACZKÓW2019-08-1817:003:1
14LKS KORONA KRĘPNALZS RACŁAWICZKI2019-08-1717:003:0
15LZS PIOTRÓWKALZS START BOGDANOWICE2019-08-1717:003:6
16LZS WALCEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2019-08-1717:000:0
Kolejka 3
17KS FORTUNA GŁOGÓWEKLKS VICTORIA CISEK2019-08-2417:004:2
18LZS START BOGDANOWICELZS WALCE2019-08-2417:000:2
19LZS RACŁAWICZKILZS PIOTRÓWKA2019-08-2417:002:0
20KS SPARTA PACZKÓWLKS KORONA KRĘPNA2019-08-2417:002:3
21LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2019-08-2417:003:2
22LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS UJAZD2019-08-2417:001:4
23KS TWARDAWAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-08-2417:001:0
24GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2019-08-2417:004:2
Kolejka 4
25LKS VICTORIA CISEKMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2019-08-3114:000:4
26MZLKS CZARNI OTMUCHÓWGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2019-08-3117:003:1
27LKS UJAZDKS TWARDAWA2019-08-3111:001:0
281.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-09-0117:005:0
29LKS KORONA KRĘPNALZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2019-08-2817:001:2
30LZS PIOTRÓWKAKS SPARTA PACZKÓW2019-08-3117:000:3
31LZS WALCELZS RACŁAWICZKI2019-08-3117:001:2
32KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS START BOGDANOWICE2019-08-3117:003:4
Kolejka 5
33LZS START BOGDANOWICELKS VICTORIA CISEK2019-09-0716:005:2
34LZS RACŁAWICZKIKS FORTUNA GŁOGÓWEK2019-09-0716:004:5
35KS SPARTA PACZKÓWLZS WALCE2019-09-0716:001:4
36LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELZS PIOTRÓWKA2019-09-0716:001:2
37LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS KORONA KRĘPNA2019-09-0716:002:4
38KS TWARDAWA1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2019-09-0814:001:6
39GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLKS UJAZD2019-09-0716:000:4
40MKS SOKÓŁ NIEMODLINMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-09-0716:002:0
Kolejka 6
41LKS VICTORIA CISEKMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-09-1416:001:2
42LKS UJAZDMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2019-09-1416:002:1
431.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2019-09-1516:002:1
44LKS KORONA KRĘPNAKS TWARDAWA2019-09-1416:003:0
45LZS PIOTRÓWKALKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-09-1416:001:3
46LZS WALCELZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2019-09-1416:002:2
47KS FORTUNA GŁOGÓWEKKS SPARTA PACZKÓW2019-09-1416:002:1
48LZS START BOGDANOWICELZS RACŁAWICZKI2019-09-1516:004:3
Kolejka 7
49LZS RACŁAWICZKILKS VICTORIA CISEK2019-09-2116:005:2
50KS SPARTA PACZKÓWLZS START BOGDANOWICE2019-09-2116:002:2
51LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2019-09-2116:001:1
52LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS WALCE2019-09-2116:002:3
53KS TWARDAWALZS PIOTRÓWKA2019-09-2116:002:0
54GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLKS KORONA KRĘPNA2019-09-2116:004:1
55MKS SOKÓŁ NIEMODLIN1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2019-09-2116:002:3
56MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS UJAZD2019-09-2116:002:1
Kolejka 8
57LKS VICTORIA CISEKLKS UJAZD2019-09-2915:000:3
581.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-09-2815:002:3
59LKS KORONA KRĘPNAMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2019-09-2815:002:3
60LZS PIOTRÓWKAGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2019-09-2815:005:1
61LZS WALCEKS TWARDAWA2019-09-2815:002:1
62KS FORTUNA GŁOGÓWEKLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-09-2815:002:0
63LZS START BOGDANOWICELZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2019-09-2915:003:3
64LZS RACŁAWICZKIKS SPARTA PACZKÓW2019-09-2815:003:4
Kolejka 9
65KS SPARTA PACZKÓWLKS VICTORIA CISEK2019-10-0515:001:0
66LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELZS RACŁAWICZKI2019-10-0515:004:1
67LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS START BOGDANOWICE2019-10-0515:003:2
68KS TWARDAWAKS FORTUNA GŁOGÓWEK2019-10-0515:001:3
69GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS WALCE2019-10-0515:000:1
70MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS PIOTRÓWKA2019-10-0515:007:1
71MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS KORONA KRĘPNA2019-10-0515:001:0
72LKS UJAZD1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2019-10-0515:005:0
Kolejka 10
73LKS VICTORIA CISEK1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2019-10-1215:001:2
74LKS KORONA KRĘPNALKS UJAZD2019-10-1215:001:1
75LZS PIOTRÓWKAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-10-1215:001:1
76LZS WALCEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2019-10-1215:001:1
77KS FORTUNA GŁOGÓWEKGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2019-10-1215:004:0
78LZS START BOGDANOWICEKS TWARDAWA2019-10-1315:002:4
79LZS RACŁAWICZKILKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-10-1215:004:2
80KS SPARTA PACZKÓWLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2019-10-1215:002:1
Kolejka 11
81LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELKS VICTORIA CISEK2019-10-1914:000:4
82LKS NAPRZÓD JEMIELNICAKS SPARTA PACZKÓW2019-10-1913:001:2
83KS TWARDAWALZS RACŁAWICZKI2019-10-1914:001:4
84GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS START BOGDANOWICE2019-10-1914:007:4
85MKS SOKÓŁ NIEMODLINKS FORTUNA GŁOGÓWEK2019-10-1914:001:1
86MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS WALCE2019-10-1914:001:2
87LKS UJAZDLZS PIOTRÓWKA2019-10-1914:004:0
881.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELKS KORONA KRĘPNA2019-10-2014:002:1
Kolejka 12
89LKS VICTORIA CISEKLKS KORONA KRĘPNA2019-10-2614:002:2
90LZS PIOTRÓWKA1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2019-10-2614:002:8
91LZS WALCELKS UJAZD2019-10-2614:003:0
92KS FORTUNA GŁOGÓWEKMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-10-2614:005:2
93LZS START BOGDANOWICEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2019-10-2714:000:1
94LZS RACŁAWICZKIGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2019-10-2614:003:5
95KS SPARTA PACZKÓWKS TWARDAWA2019-10-2614:005:5
96LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-10-2614:002:1
Kolejka 13
97LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS VICTORIA CISEK2019-11-0213:003:4
98KS TWARDAWALZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2019-11-0213:000:2
99GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZKS SPARTA PACZKÓW2019-11-0213:001:1
100MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS RACŁAWICZKI2019-11-0213:001:3
101MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS START BOGDANOWICE2019-11-0213:002:0
102LKS UJAZDKS FORTUNA GŁOGÓWEK2019-11-0213:001:3
1031.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELZS WALCE2019-11-0213:000:2
104LKS KORONA KRĘPNALZS PIOTRÓWKA2019-11-0213:002:3
Kolejka 14
105LKS VICTORIA CISEKLZS PIOTRÓWKA2019-11-0913:002:1
106LZS WALCELKS KORONA KRĘPNA2019-11-0913:004:1
107KS FORTUNA GŁOGÓWEK1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2019-11-0913:000:1
108LZS START BOGDANOWICELKS UJAZD2019-11-0913:001:6
109LZS RACŁAWICZKIMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-11-0913:005:1
110KS SPARTA PACZKÓWMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2019-11-0913:002:3
111LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2019-11-0913:004:2
112LKS NAPRZÓD JEMIELNICAKS TWARDAWA2019-11-0913:000:0
Kolejka 15
113KS TWARDAWALKS VICTORIA CISEK2019-11-1613:004:1
114GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-11-1613:003:0
115MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2019-11-1613:001:3
116MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS SPARTA PACZKÓW2019-11-1613:001:3
117LKS UJAZDLZS RACŁAWICZKI2019-11-1613:002:0
1181.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELZS START BOGDANOWICE2019-11-1713:006:1
119LKS KORONA KRĘPNAKS FORTUNA GŁOGÓWEK2019-11-1613:002:2
120LZS PIOTRÓWKALZS WALCE2019-11-1613:001:4
Kolejka 16
1LKS VICTORIA CISEKLZS WALCE2020-03-0713:001:3
2LZS PIOTRÓWKAKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-03-0715:000:9
3LKS KORONA KRĘPNALZS START BOGDANOWICE2020-03-0715:003:1
41.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELZS RACŁAWICZKI2020-03-0815:000:1
5LKS UJAZDKS SPARTA PACZKÓW2020-03-0715:001:1
6MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2020-03-0715:001:2
7MKS SOKÓŁ NIEMODLINLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-03-0715:001:1
8GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZKS TWARDAWA2020-03-0715:001:1
Kolejka 17
9GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLKS VICTORIA CISEK2020-03-1415:00
10KS TWARDAWAMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2020-03-1514:00
11LKS NAPRZÓD JEMIELNICAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2020-03-1415:00
12LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELKS UJAZD2020-03-1415:00
13KS SPARTA PACZKÓW1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2020-03-1415:00
14LZS RACŁAWICZKILKS KORONA KRĘPNA2020-03-1415:00
15LZS START BOGDANOWICELZS PIOTRÓWKA2020-03-1515:00
16KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS WALCE2020-03-1415:00
Kolejka 18
17LKS VICTORIA CISEKKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-03-2113:00
18LZS WALCELZS START BOGDANOWICE2020-03-2115:00
19LZS PIOTRÓWKALZS RACŁAWICZKI2020-03-2115:00
20LKS KORONA KRĘPNAKS SPARTA PACZKÓW2020-03-2115:00
211.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2020-03-2215:00
22LKS UJAZDLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-03-2115:00
23MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS TWARDAWA2020-03-2115:00
24MKS SOKÓŁ NIEMODLINGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2020-03-2115:00
Kolejka 19
25MKS SOKÓŁ NIEMODLINLKS VICTORIA CISEK2020-03-2815:30
26GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2020-03-2815:30
27KS TWARDAWALKS UJAZD2020-03-2914:00
28LKS NAPRZÓD JEMIELNICA1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2020-03-2815:30
29LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELKS KORONA KRĘPNA2020-03-2815:30
30KS SPARTA PACZKÓWLZS PIOTRÓWKA2020-03-2815:30
31LZS RACŁAWICZKILZS WALCE2020-03-2815:30
32LZS START BOGDANOWICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-03-2815:30
Kolejka 20
33LKS VICTORIA CISEKLZS START BOGDANOWICE2020-04-0416:00
34KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS RACŁAWICZKI2020-04-0416:00
35LZS WALCEKS SPARTA PACZKÓW2020-04-0416:00
36LZS PIOTRÓWKALZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2020-04-0416:00
37LKS KORONA KRĘPNALKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-04-0416:00
381.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEKS TWARDAWA2020-04-0515:00
39LKS UJAZDGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2020-04-0416:00
40MZLKS CZARNI OTMUCHÓWMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2020-04-0416:00
Kolejka 21
41MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS VICTORIA CISEK2020-04-1113:00
42MKS SOKÓŁ NIEMODLINLKS UJAZD2020-04-1113:00
43GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2020-04-1113:00
44KS TWARDAWALKS KORONA KRĘPNA2020-04-1113:00
45LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS PIOTRÓWKA2020-04-1113:00
46LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELZS WALCE2020-04-1113:00
47KS SPARTA PACZKÓWKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-04-1113:00
48LZS RACŁAWICZKILZS START BOGDANOWICE2020-04-1113:00
Kolejka 22
49LKS VICTORIA CISEKLZS RACŁAWICZKI2020-04-1816:30
50LZS START BOGDANOWICEKS SPARTA PACZKÓW2020-04-1816:30
51KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2020-04-1816:30
52LZS WALCELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-04-1816:30
53LZS PIOTRÓWKAKS TWARDAWA2020-04-1816:30
54LKS KORONA KRĘPNAGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2020-04-1816:30
551.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2020-04-1916:30
56LKS UJAZDMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2020-04-1816:30
Kolejka 23
57LKS UJAZDLKS VICTORIA CISEK2020-04-2517:00
58MZLKS CZARNI OTMUCHÓW1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2020-04-2517:00
59MKS SOKÓŁ NIEMODLINLKS KORONA KRĘPNA2020-04-2517:00
60GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS PIOTRÓWKA2020-04-2517:00
61KS TWARDAWALZS WALCE2020-04-2517:00
62LKS NAPRZÓD JEMIELNICAKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-04-2517:00
63LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELZS START BOGDANOWICE2020-04-2617:00
64KS SPARTA PACZKÓWLZS RACŁAWICZKI2020-04-2517:00
Kolejka 24
65LKS VICTORIA CISEKKS SPARTA PACZKÓW2020-05-0114:00
66LZS RACŁAWICZKILZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2020-05-0114:00
67LZS START BOGDANOWICELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-05-0114:00
68KS FORTUNA GŁOGÓWEKKS TWARDAWA2020-05-0114:00
69LZS WALCEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2020-05-0114:00
70LZS PIOTRÓWKAMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2020-05-0114:00
71LKS KORONA KRĘPNAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2020-05-0114:00
721.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELKS UJAZD2020-05-0114:00
Kolejka 25
731.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELKS VICTORIA CISEK2020-05-1017:00
74LKS UJAZDLKS KORONA KRĘPNA2020-05-0917:00
75MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS PIOTRÓWKA2020-05-0917:00
76MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS WALCE2020-05-0917:00
77GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-05-0917:00
78KS TWARDAWALZS START BOGDANOWICE2020-05-1014:00
79LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS RACŁAWICZKI2020-05-0917:00
80LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICEKS SPARTA PACZKÓW2020-05-1017:00
Kolejka 26
81LKS VICTORIA CISEKLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2020-05-1617:00
82KS SPARTA PACZKÓWLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-05-1617:00
83LZS RACŁAWICZKIKS TWARDAWA2020-05-1617:00
84LZS START BOGDANOWICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2020-05-1617:00
85KS FORTUNA GŁOGÓWEKMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2020-05-1617:00
86LZS WALCEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2020-05-1617:00
87LZS PIOTRÓWKALKS UJAZD2020-05-1617:00
88LKS KORONA KRĘPNA1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2020-05-1617:00
Kolejka 27
89LKS KORONA KRĘPNALKS VICTORIA CISEK2020-05-2317:00
901.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELZS PIOTRÓWKA2020-05-2417:00
91LKS UJAZDLZS WALCE2020-05-2317:00
92MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-05-2317:00
93MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS START BOGDANOWICE2020-05-2317:00
94GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS RACŁAWICZKI2020-05-2317:00
95KS TWARDAWAKS SPARTA PACZKÓW2020-05-2414:00
96LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2020-05-2317:00
Kolejka 28
97LKS VICTORIA CISEKLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-05-3017:00
98LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICEKS TWARDAWA2020-05-3017:00
99KS SPARTA PACZKÓWGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2020-05-3017:00
100LZS RACŁAWICZKIMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2020-05-3017:00
101LZS START BOGDANOWICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2020-05-3017:00
102KS FORTUNA GŁOGÓWEKLKS UJAZD2020-05-3017:00
103LZS WALCE1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2020-05-3017:00
104LZS PIOTRÓWKALKS KORONA KRĘPNA2020-05-3017:00
Kolejka 29
105LZS PIOTRÓWKALKS VICTORIA CISEK2020-06-0617:00
106LKS KORONA KRĘPNALZS WALCE2020-06-0617:00
1071.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-06-0617:00
108LKS UJAZDLZS START BOGDANOWICE2020-06-0617:00
109MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS RACŁAWICZKI2020-06-0617:00
110MKS SOKÓŁ NIEMODLINKS SPARTA PACZKÓW2020-06-0617:00
111GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2020-06-0617:00
112KS TWARDAWALKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-06-0617:00
Kolejka 30
113LKS VICTORIA CISEKKS TWARDAWA2020-06-1317:00
114LKS NAPRZÓD JEMIELNICAGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2020-06-1317:00
115LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2020-06-1317:00
116KS SPARTA PACZKÓWMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2020-06-1317:00
117LZS RACŁAWICZKILKS UJAZD2020-06-1317:00
118LZS START BOGDANOWICE1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2020-06-1317:00
119KS FORTUNA GŁOGÓWEKLKS KORONA KRĘPNA2020-06-1317:00
120LZS WALCELZS PIOTRÓWKA2020-06-1317:00
NazwaE-mailTelefon
1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEchrzastowice.fc@pilkaopolska.pl575 723 786
GLKS WŁOKNIARZ KIETRZkietrz.glks@pilkaopolska.pl601839346
KS FORTUNA GŁOGÓWEKglogowek.fortuna@pilkaopolska.pl668716794
KS SPARTA PACZKÓWpaczkow.kssparta@pilkaopolska.pl608386272
KS TWARDAWAtwardawa.ks@pilkaopolska.pl692377862
LKS KORONA KRĘPNAkrepna.korona@pilkaopolska.pl662209525
LKS NAPRZÓD JEMIELNICAjemielnica.lksnaprzod@pilkaopolska.pl500467920
LKS UJAZDujazd.lks@pilkaopolska.pl608026634
LKS VICTORIA CISEKcisek.lks@pilkaopolska.pl797349812
LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICEujazdniezdrowice.lzs@pilkaopolska.pl602627620
LZS PIOTRÓWKApiotrowka.lzs@pilkaopolska.pl604281040
LZS RACŁAWICZKIraclawiczki.lzs@pilkaopolska.pl503197413
LZS START BOGDANOWICEbogdanowice.lzs@pilkaopolska.pl506055094
LZS WALCEwalce.lzs@pilkaopolska.pl602790551
MKS SOKÓŁ NIEMODLINniemodlin.mks@pilkaopolska.pl66606951
MZLKS CZARNI OTMUCHÓWotmuchow.mzlksczarni@pilkaopolska.pl604800256