KLASA OKRĘGOWA GRUPA II

Sponsorem rozgrywek Klasy okręgowej jest:    

Tabela rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS STARY UJAZD1533103235:14
2GKS GŁUCHOŁAZY1531101440:19
3LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY153093339:20
4GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ152992432:22
5KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW152783434:20
6LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE152783430:22
7LZS WALCE152682535:30
8ULKS ORZEŁ ŹLINICE152264532:24
9LKS NAPRZÓD JEMIELNICA152271728:25
10LKS VICTORIA CISEK152271729:28
11KS TWARDAWA151961827:33
12LZS PIOTRÓWKA151853725:32
13LZS RACŁAWICZKI151233926:41
14UKS KARNKÓW158221122:49
15KS SPARTA PACZKÓW158221117:46
16LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE158221115:41
Ostatnia kolejka (15) rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 2
113KS SPARTA PACZKÓWLZS WALCE2018-11-1713:002:3
114LZS PIOTRÓWKAGKS GŁUCHOŁAZY2018-11-1713:000:0
115ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS RACŁAWICZKI2018-11-1713:002:2
116GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS STARY UJAZD2018-11-1713:000:4
117LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEKS TWARDAWA2018-11-1713:003:6
118UKS KARNKÓWLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2018-11-1813:001:5
119LKS VICTORIA CISEKLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2018-11-1713:001:0
120KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2018-11-1713:000:2
Terminarz rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 2
Kolejka 1
1LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS WALCE2018-08-1117:002:5
2LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICEKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2018-08-1117:001:4
3LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLKS VICTORIA CISEK2018-08-1117:003:2
4KS TWARDAWAUKS KARNKÓW2018-08-1215:003:1
5LZS STARY UJAZDLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2018-08-1217:000:3Walkower
6LZS RACŁAWICZKIGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-08-1117:003:0
7GKS GŁUCHOŁAZYULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-08-1117:004:1
8KS SPARTA PACZKÓWLZS PIOTRÓWKA2018-08-1117:000:2
Kolejka 2
9LZS WALCELZS PIOTRÓWKA2018-08-1817:003:5
10ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS SPARTA PACZKÓW2018-08-1817:005:0
11GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZGKS GŁUCHOŁAZY2018-08-1817:000:3
12LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS RACŁAWICZKI2018-08-1817:001:0
13UKS KARNKÓWLZS STARY UJAZD2018-08-1915:000:3
14LKS VICTORIA CISEKKS TWARDAWA2018-08-1917:001:1
15KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2018-08-1817:001:2
16LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2018-08-1817:000:1
Kolejka 3
17LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELZS WALCE2018-08-2517:001:2
18LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2018-08-2517:006:1
19KS TWARDAWAKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2018-08-2517:001:4
20LZS STARY UJAZDLKS VICTORIA CISEK2018-08-2517:303:0
21LZS RACŁAWICZKIUKS KARNKÓW2018-08-2517:003:3
22GKS GŁUCHOŁAZYLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2018-08-2517:002:0
23KS SPARTA PACZKÓWGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-08-2517:002:5
24LZS PIOTRÓWKAULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-08-2517:001:5
Kolejka 4
25LZS WALCEULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-09-0117:000:0
26GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS PIOTRÓWKA2018-09-0117:003:1
27LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEKS SPARTA PACZKÓW2018-09-0117:001:2
28UKS KARNKÓWGKS GŁUCHOŁAZY2018-09-0217:002:3
29LKS VICTORIA CISEKLZS RACŁAWICZKI2018-09-0117:004:1
30KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS STARY UJAZD2018-09-0117:003:3
31LKS NAPRZÓD JEMIELNICAKS TWARDAWA2018-09-0117:000:1
32LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2018-09-0117:000:0
Kolejka 5
33LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS WALCE2018-09-0816:002:2
34KS TWARDAWALZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2018-09-0915:002:0
35LZS STARY UJAZDLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2018-09-0816:003:0
36LZS RACŁAWICZKIKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2018-09-0816:001:3
37GKS GŁUCHOŁAZYLKS VICTORIA CISEK2018-09-0816:001:3
38UKS KARNKÓWKS SPARTA PACZKÓW2018-09-0813:003:2
39LZS PIOTRÓWKALKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2018-09-0816:000:0
40ULKS ORZEŁ ŹLINICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-09-0816:002:2
Kolejka 6
41LZS WALCEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-09-1516:000:1
42LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-09-1516:002:4
43UKS KARNKÓWLZS PIOTRÓWKA2018-09-1616:001:3
44LKS VICTORIA CISEKKS SPARTA PACZKÓW2018-09-1615:003:2
45KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWGKS GŁUCHOŁAZY2018-09-1516:001:0
46LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS RACŁAWICZKI2018-09-1516:007:1
47LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELZS STARY UJAZD2018-09-1516:002:0
48LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS TWARDAWA2018-09-1516:002:1
Kolejka 7
49KS TWARDAWALZS WALCE2018-09-2216:001:4
50LZS STARY UJAZDLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2018-09-2216:002:0
51LZS RACŁAWICZKILZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2018-09-2216:004:5
52GKS GŁUCHOŁAZYLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2018-09-2216:005:2
53KS SPARTA PACZKÓWKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2018-09-2216:000:0
54LZS PIOTRÓWKALKS VICTORIA CISEK2018-09-2216:004:1
55ULKS ORZEŁ ŹLINICEUKS KARNKÓW2018-09-2216:004:2
56GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2018-09-2216:004:0
Kolejka 8
57LZS WALCELKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2018-09-2915:003:0
58UKS KARNKÓWGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-09-3015:000:6
59LKS VICTORIA CISEKULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-09-3015:000:2
60KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS PIOTRÓWKA2018-09-2915:004:2
61LKS NAPRZÓD JEMIELNICAKS SPARTA PACZKÓW2018-09-2915:006:0
62LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICEGKS GŁUCHOŁAZY2018-09-2915:004:2
63LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS RACŁAWICZKI2018-09-2915:005:0
64KS TWARDAWALZS STARY UJAZD2018-09-3015:000:3
Kolejka 9
65LZS STARY UJAZDLZS WALCE2018-10-0615:003:2
66LZS RACŁAWICZKIKS TWARDAWA2018-10-0615:002:0
67GKS GŁUCHOŁAZYLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2018-10-0615:003:0
68KS SPARTA PACZKÓWLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2018-10-0615:000:0
69LZS PIOTRÓWKALKS NAPRZÓD JEMIELNICA2018-10-0714:001:2
70ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2018-10-0615:002:0
71GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLKS VICTORIA CISEK2018-10-0615:003:2
72LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEUKS KARNKÓW2018-10-0615:001:3
Kolejka 10
73LZS WALCEUKS KARNKÓW2018-10-1315:005:2
74LKS VICTORIA CISEKLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2018-10-1315:005:0Walkower
75KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-10-1315:001:2
76LKS NAPRZÓD JEMIELNICAULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-10-1315:001:0
77LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELZS PIOTRÓWKA2018-10-1315:004:2
78LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS SPARTA PACZKÓW2018-10-1315:005:2
79KS TWARDAWAGKS GŁUCHOŁAZY2018-10-1415:002:5
80LZS STARY UJAZDLZS RACŁAWICZKI2018-10-1315:002:2
Kolejka 11
81LZS RACŁAWICZKILZS WALCE2018-10-2014:002:3
82GKS GŁUCHOŁAZYLZS STARY UJAZD2018-10-2014:001:2
83KS SPARTA PACZKÓWKS TWARDAWA2018-10-2014:001:5
84LZS PIOTRÓWKALZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2018-10-2014:002:2
85ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2018-10-2014:001:3
86GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2018-10-2014:000:1
87LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2018-10-2014:001:1
88UKS KARNKÓWLKS VICTORIA CISEK2018-10-2114:002:3
Kolejka 12
89LZS WALCELKS VICTORIA CISEK2018-10-2714:002:1
90KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWUKS KARNKÓW2018-10-2714:005:2
91LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2018-10-2714:003:0
92LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-10-2714:001:1
93LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-10-2714:002:0
94KS TWARDAWALZS PIOTRÓWKA2018-10-2813:000:2
95LZS STARY UJAZDKS SPARTA PACZKÓW2018-10-2714:003:0
96LZS RACŁAWICZKIGKS GŁUCHOŁAZY2018-10-2714:001:2
Kolejka 13
97GKS GŁUCHOŁAZYLZS WALCE2018-11-0313:004:1
98KS SPARTA PACZKÓWLZS RACŁAWICZKI2018-11-0313:004:0
99LZS PIOTRÓWKALZS STARY UJAZD2018-11-0313:000:3
100ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS TWARDAWA2018-11-0313:003:4
101GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2018-11-0313:003:2
102LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2018-11-0313:003:5
103UKS KARNKÓWLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2018-11-0413:000:0
104LKS VICTORIA CISEKKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2018-11-0313:001:3
Kolejka 14
105LZS WALCEKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2018-11-1013:000:4
106LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS VICTORIA CISEK2018-11-1013:001:2
107LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICEUKS KARNKÓW2018-11-1013:003:0
108LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2018-11-1013:003:0Walkower
109KS TWARDAWAGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-11-1113:000:2
110LZS STARY UJAZDULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-11-1013:001:1
111LZS RACŁAWICZKILZS PIOTRÓWKA2018-11-1013:004:0
112GKS GŁUCHOŁAZYKS SPARTA PACZKÓW2018-11-1013:005:0
Kolejka 15
113KS SPARTA PACZKÓWLZS WALCE2018-11-1713:002:3
114LZS PIOTRÓWKAGKS GŁUCHOŁAZY2018-11-1713:000:0
115ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS RACŁAWICZKI2018-11-1713:002:2
116GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS STARY UJAZD2018-11-1713:000:4
117LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEKS TWARDAWA2018-11-1713:003:6
118UKS KARNKÓWLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2018-11-1813:001:5
119LKS VICTORIA CISEKLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2018-11-1713:001:0
120KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2018-11-1713:000:2
Kolejka 16
1LZS WALCELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-03-0915:00
2KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2019-03-0915:00
3LKS VICTORIA CISEKLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-03-0915:00
4UKS KARNKÓWKS TWARDAWA2019-03-0915:00
5LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS STARY UJAZD2019-03-0915:00
6GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS RACŁAWICZKI2019-03-0915:00
7ULKS ORZEŁ ŹLINICEGKS GŁUCHOŁAZY2019-03-0915:00
8LZS PIOTRÓWKAKS SPARTA PACZKÓW2019-03-0915:00
Kolejka 17
9LZS PIOTRÓWKALZS WALCE2019-03-1615:00
10KS SPARTA PACZKÓWULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-03-1615:00
11GKS GŁUCHOŁAZYGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2019-03-1615:00
12LZS RACŁAWICZKILKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2019-03-1615:00
13LZS STARY UJAZDUKS KARNKÓW2019-03-1615:00
14KS TWARDAWALKS VICTORIA CISEK2019-03-1715:00
15LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2019-03-1615:00
16LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-03-1615:00
Kolejka 18
17LZS WALCELZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2019-03-2315:00
18LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-03-2315:00
19KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWKS TWARDAWA2019-03-2315:00
20LKS VICTORIA CISEKLZS STARY UJAZD2019-03-2315:00
21UKS KARNKÓWLZS RACŁAWICZKI2019-03-2315:00
22LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEGKS GŁUCHOŁAZY2019-03-2315:00
23GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZKS SPARTA PACZKÓW2019-03-2315:00
24ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS PIOTRÓWKA2019-03-2315:00
Kolejka 19
25ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS WALCE2019-03-3015:00
26LZS PIOTRÓWKAGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2019-03-3015:00
27KS SPARTA PACZKÓWLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2019-03-3015:00
28GKS GŁUCHOŁAZYUKS KARNKÓW2019-03-3015:00
29LZS RACŁAWICZKILKS VICTORIA CISEK2019-03-3015:00
30LZS STARY UJAZDKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2019-03-3015:00
31KS TWARDAWALKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-03-3115:00
32LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2019-03-3015:00
Kolejka 20
33LZS WALCELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-04-0616:00
34LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICEKS TWARDAWA2019-04-0616:00
35LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS STARY UJAZD2019-04-0616:00
36KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS RACŁAWICZKI2019-04-0616:00
37LKS VICTORIA CISEKGKS GŁUCHOŁAZY2019-04-0616:00
38KS SPARTA PACZKÓWUKS KARNKÓW2019-04-0616:00
39LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS PIOTRÓWKA2019-04-0616:00
40GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-04-0616:00
Kolejka 21
41GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS WALCE2019-04-1316:00
42ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2019-04-1316:00
43LZS PIOTRÓWKAUKS KARNKÓW2019-04-1316:00
44KS SPARTA PACZKÓWLKS VICTORIA CISEK2019-04-1316:00
45GKS GŁUCHOŁAZYKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2019-04-1316:00
46LZS RACŁAWICZKILKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-04-1316:00
47LZS STARY UJAZDLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2019-04-1316:00
48KS TWARDAWALZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-04-1316:00
Kolejka 22
49LZS WALCEKS TWARDAWA2019-04-2013:00
50LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS STARY UJAZD2019-04-2013:00
51LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELZS RACŁAWICZKI2019-04-2013:00
52LKS NAPRZÓD JEMIELNICAGKS GŁUCHOŁAZY2019-04-2013:00
53KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWKS SPARTA PACZKÓW2019-04-2013:00
54LKS VICTORIA CISEKLZS PIOTRÓWKA2019-04-2013:00
55UKS KARNKÓWULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-04-2013:00
56LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2019-04-2013:00
Kolejka 23
57LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS WALCE2019-04-2717:00
58GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZUKS KARNKÓW2019-04-2717:00
59ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS VICTORIA CISEK2019-04-2717:00
60LZS PIOTRÓWKAKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2019-04-2717:00
61KS SPARTA PACZKÓWLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-04-2717:00
62GKS GŁUCHOŁAZYLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2019-04-2717:00
63LZS RACŁAWICZKILZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-04-2717:00
64LZS STARY UJAZDKS TWARDAWA2019-04-2717:00
Kolejka 24
65LZS WALCELZS STARY UJAZD2019-05-0417:00
66KS TWARDAWALZS RACŁAWICZKI2019-05-0515:00
67LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYGKS GŁUCHOŁAZY2019-05-0417:00
68LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICEKS SPARTA PACZKÓW2019-05-0417:00
69LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS PIOTRÓWKA2019-05-0417:00
70KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-05-0417:00
71LKS VICTORIA CISEKGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2019-05-0417:00
72UKS KARNKÓWLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2019-05-0417:00
Kolejka 25
73UKS KARNKÓWLZS WALCE2019-05-1117:00
74LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELKS VICTORIA CISEK2019-05-1117:00
75GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2019-05-1117:00
76ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-05-1117:00
77LZS PIOTRÓWKALZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2019-05-1117:00
78KS SPARTA PACZKÓWLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-05-1117:00
79GKS GŁUCHOŁAZYKS TWARDAWA2019-05-1117:00
80LZS RACŁAWICZKILZS STARY UJAZD2019-05-1117:00
Kolejka 26
81LZS WALCELZS RACŁAWICZKI2019-05-1817:00
82LZS STARY UJAZDGKS GŁUCHOŁAZY2019-05-1817:00
83KS TWARDAWAKS SPARTA PACZKÓW2019-05-1915:00
84LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS PIOTRÓWKA2019-05-1817:00
85LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-05-1817:00
86LKS NAPRZÓD JEMIELNICAGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2019-05-1817:00
87KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2019-05-1817:00
88LKS VICTORIA CISEKUKS KARNKÓW2019-05-1817:00
Kolejka 27
89LKS VICTORIA CISEKLZS WALCE2019-05-2517:00
90UKS KARNKÓWKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2019-05-2517:00
91LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-05-2517:00
92GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2019-05-2517:00
93ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-05-2517:00
94LZS PIOTRÓWKAKS TWARDAWA2019-05-2517:00
95KS SPARTA PACZKÓWLZS STARY UJAZD2019-05-2517:00
96GKS GŁUCHOŁAZYLZS RACŁAWICZKI2019-05-2517:00
Kolejka 28
97LZS WALCEGKS GŁUCHOŁAZY2019-06-0117:00
98LZS RACŁAWICZKIKS SPARTA PACZKÓW2019-06-0117:00
99LZS STARY UJAZDLZS PIOTRÓWKA2019-06-0117:00
100KS TWARDAWAULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-06-0215:00
101LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2019-06-0117:00
102LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2019-06-0117:00
103LKS NAPRZÓD JEMIELNICAUKS KARNKÓW2019-06-0117:00
104KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLKS VICTORIA CISEK2019-06-0117:00
Kolejka 29
105KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS WALCE2019-06-0817:00
106LKS VICTORIA CISEKLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-06-0817:00
107UKS KARNKÓWLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2019-06-0817:00
108LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-06-0817:00
109GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZKS TWARDAWA2019-06-0817:00
110ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS STARY UJAZD2019-06-0817:00
111LZS PIOTRÓWKALZS RACŁAWICZKI2019-06-0817:00
112KS SPARTA PACZKÓWGKS GŁUCHOŁAZY2019-06-0817:00
Kolejka 30
113LZS WALCEKS SPARTA PACZKÓW2019-06-1517:00
114GKS GŁUCHOŁAZYLZS PIOTRÓWKA2019-06-1517:00
115LZS RACŁAWICZKIULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-06-1517:00
116LZS STARY UJAZDGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2019-06-1517:00
117KS TWARDAWALKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2019-06-1517:00
118LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYUKS KARNKÓW2019-06-1517:00
119LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELKS VICTORIA CISEK2019-06-1517:00
120LKS NAPRZÓD JEMIELNICAKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2019-06-1517:00
NazwaEmailTelefon
LKS NAPRZÓD JEMIELNICAjemielnica.lksnaprzod@pilkaopolska.pl883749777
LZS WALCEwalce.lzs@pilkaopolska.pl602790551
LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYtarnowprzywory.lzsgks@pilkaopolska.pl660480911
LZS PIOTRÓWKApiotrowka.lzs@pilkaopolska.pl604281040
KS SPARTA PACZKÓWpaczkow.kssparta@pilkaopolska.pl608386272
LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICEujazdniezdrowice.lzs@pilkaopolska.pl602627620
605518775
GKS GŁUCHOŁAZY
glucholazy.gks@pilkaopolska.pl604110278
603392967
KS TWARDAWAtwardawa.ks@pilkaopolska.pl692377862

LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEraclawiceslaskie.lks@pilkaopolska.pl534190913
LZS RACŁAWICZKIraclawiczki.lzs@pilkaopolska.pl503197413
ULKS ORZEŁ ŹLINICE zlinice.ulksorzel@pilkaopolska.pl604449359
UKS KARNKÓWkarnkow.uks@pilkaopolska.pl730996450
KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWbodzanow.ks@pilkaopolska.pl600376996
LKS VICTORIA CISEKcisek.lks@pilkaopolska.pl797349812
LZS STARY UJAZDstaryujazd.lzs@pilkaopolska.pl661651442
GLKS WŁOKNIARZ KIETRZkietrz.glks@pilkaopolska.pl601839346
787137275