KLASA OKRĘGOWA GRUPA II

Sponsorem rozgrywek Klasy okręgowej jest:    

Tabela rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1MZLKS CZARNI OTMUCHÓW000000:0
2MKS SOKÓŁ NIEMODLIN000000:0
3LZS VICTORIA 1900 ŁANY000000:0
4LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW000000:0
5LZS START BOGDANOWICE000000:0
6LZS RACŁAWICZKI000000:0
7LZS PIOTRÓWKA000000:0
8LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE000000:0
9LZS LISIĘCICE000000:0
10LKS VICTORIA CISEK000000:0
11LKS UJAZD000000:0
12LKS NAPRZÓD JEMIELNICA000000:0
13LKS KORONA KRĘPNA000000:0
14LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA000000:0
15LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE000000:0
16KS TWARDAWA000000:0
17KS SPARTA PACZKÓW000000:0
18KS METALOWIEC ŁAMBINOWICE000000:0
19KKS SUDETY BURGRABICE000000:0
20GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 2
Terminarz rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 2
Kolejka 1
1LKS VICTORIA CISEKLZS LISIĘCICE2020-07-2517:00
2LZS START BOGDANOWICELZS PIOTRÓWKA2020-07-2517:00
3KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEKKS SUDETY BURGRABICE2020-07-2514:00
4KS SPARTA PACZKÓWKS TWARDAWA2020-07-2517:00
5LKS UJAZDMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2020-07-2517:00
6LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2020-07-2517:00
7LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2020-07-2517:00
8GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS RACŁAWICZKI2020-07-2517:00
9LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS VICTORIA 1900 ŁANY2020-07-2517:00
10LKS KORONA KRĘPNALZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-07-2517:00
Kolejka 2
11LZS LISIĘCICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-08-0117:00
12LZS VICTORIA 1900 ŁANYLKS KORONA KRĘPNA2020-08-0117:00
13LZS RACŁAWICZKILKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-08-0117:00
14MZLKS CZARNI OTMUCHÓWGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2020-08-0117:00
15LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2020-08-0117:00
16MKS SOKÓŁ NIEMODLINLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-08-0117:00
17KS TWARDAWALKS UJAZD2020-08-0117:00
18KKS SUDETY BURGRABICEKS SPARTA PACZKÓW2020-08-0117:00
19LZS PIOTRÓWKAKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2020-08-0117:00
20LKS VICTORIA CISEKLZS START BOGDANOWICE2020-08-0117:00
Kolejka 3
21LZS START BOGDANOWICELZS LISIĘCICE2020-08-0817:00
22KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELKS VICTORIA CISEK2020-08-0817:00
23KS SPARTA PACZKÓWLZS PIOTRÓWKA2020-08-0817:00
24LKS UJAZDKKS SUDETY BURGRABICE2020-08-0817:00
25LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEKS TWARDAWA2020-08-0817:00
26LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2020-08-0817:00
27GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2020-08-0817:00
28LKS NAPRZÓD JEMIELNICAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2020-08-0817:00
29LKS KORONA KRĘPNALZS RACŁAWICZKI2020-08-0817:00
30LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS VICTORIA 1900 ŁANY2020-08-0817:00
Kolejka 4
31LZS LISIĘCICELZS VICTORIA 1900 ŁANY2020-08-1517:00
32LZS RACŁAWICZKILZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-08-1517:00
33MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS KORONA KRĘPNA2020-08-1517:00
34LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-08-1517:00
35MKS SOKÓŁ NIEMODLINGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2020-08-1517:00
36KS TWARDAWALKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2020-08-1517:00
37KKS SUDETY BURGRABICELKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-08-1517:00
38LZS PIOTRÓWKALKS UJAZD2020-08-1517:00
39LKS VICTORIA CISEKKS SPARTA PACZKÓW2020-08-1517:00
40LZS START BOGDANOWICEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2020-08-1517:00
Kolejka 5
41KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS LISIĘCICE2020-08-2217:00
42KS SPARTA PACZKÓWLZS START BOGDANOWICE2020-08-2217:00
43LKS UJAZDLKS VICTORIA CISEK2020-08-2217:00
44LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS PIOTRÓWKA2020-08-2217:00
45LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAKKS SUDETY BURGRABICE2020-08-2217:00
46GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZKS TWARDAWA2020-08-2217:00
47LKS NAPRZÓD JEMIELNICAMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2020-08-2217:00
48LKS KORONA KRĘPNALZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2020-08-2217:00
49LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2020-08-2217:00
50LZS VICTORIA 1900 ŁANYLZS RACŁAWICZKI2020-08-2217:00
Kolejka 6
51LZS LISIĘCICELZS RACŁAWICZKI2020-08-2917:00
52MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS VICTORIA 1900 ŁANY2020-08-2917:00
53LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-08-2917:00
54MKS SOKÓŁ NIEMODLINLKS KORONA KRĘPNA2020-08-2917:00
55KS TWARDAWALKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-08-2917:00
56KKS SUDETY BURGRABICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2020-08-2917:00
57LZS PIOTRÓWKALKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2020-08-2917:00
58LKS VICTORIA CISEKLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-08-2917:00
59LZS START BOGDANOWICELKS UJAZD2020-08-2917:00
60KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEKS SPARTA PACZKÓW2020-08-2917:00
Kolejka 7
61KS SPARTA PACZKÓWLZS LISIĘCICE2020-09-0516:30
62LKS UJAZDKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2020-09-0516:30
63LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS START BOGDANOWICE2020-09-0516:30
64LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALKS VICTORIA CISEK2020-09-0516:30
65GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS PIOTRÓWKA2020-09-0516:30
66LKS NAPRZÓD JEMIELNICAKKS SUDETY BURGRABICE2020-09-0516:30
67LKS KORONA KRĘPNAKS TWARDAWA2020-09-0516:30
68LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2020-09-0516:30
69LZS VICTORIA 1900 ŁANYLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2020-09-0516:30
70LZS RACŁAWICZKIMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2020-09-0516:30
Kolejka 8
71LZS LISIĘCICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2020-09-1216:30
72LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELZS RACŁAWICZKI2020-09-1216:30
73MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS VICTORIA 1900 ŁANY2020-09-1216:30
74KS TWARDAWALZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-09-1216:30
75KKS SUDETY BURGRABICELKS KORONA KRĘPNA2020-09-1216:30
76LZS PIOTRÓWKALKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-09-1216:30
77LKS VICTORIA CISEKGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2020-09-1216:30
78LZS START BOGDANOWICELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2020-09-1216:30
79KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-09-1216:30
80KS SPARTA PACZKÓWLKS UJAZD2020-09-1216:30
Kolejka 9
81LKS UJAZDLZS LISIĘCICE2020-09-1916:00
82LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEKS SPARTA PACZKÓW2020-09-1916:00
83LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2020-09-1916:00
84GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS START BOGDANOWICE2020-09-1916:00
85LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS VICTORIA CISEK2020-09-1916:00
86LKS KORONA KRĘPNALZS PIOTRÓWKA2020-09-1916:00
87LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWKKS SUDETY BURGRABICE2020-09-1916:00
88LZS VICTORIA 1900 ŁANYKS TWARDAWA2020-09-1916:00
89LZS RACŁAWICZKIMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2020-09-1916:00
90MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2020-09-1916:00
Kolejka 10
91LZS LISIĘCICELZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2020-09-2616:00
92MKS SOKÓŁ NIEMODLINMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2020-09-2616:00
93KS TWARDAWALZS RACŁAWICZKI2020-09-2616:00
94KKS SUDETY BURGRABICELZS VICTORIA 1900 ŁANY2020-09-2616:00
95LZS PIOTRÓWKALZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-09-2616:00
96LKS VICTORIA CISEKLKS KORONA KRĘPNA2020-09-2616:00
97LZS START BOGDANOWICELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-09-2616:00
98KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2020-09-2616:00
99KS SPARTA PACZKÓWLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2020-09-2616:00
100LKS UJAZDLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-09-2616:00
Kolejka 11
101LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS LISIĘCICE2020-10-0315:30
102LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALKS UJAZD2020-10-0315:30
103GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZKS SPARTA PACZKÓW2020-10-0315:30
104LKS NAPRZÓD JEMIELNICAKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2020-10-0315:30
105LKS KORONA KRĘPNALZS START BOGDANOWICE2020-10-0315:30
106LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLKS VICTORIA CISEK2020-10-0315:30
107LZS VICTORIA 1900 ŁANYLZS PIOTRÓWKA2020-10-0315:30
108LZS RACŁAWICZKIKKS SUDETY BURGRABICE2020-10-0315:30
109MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS TWARDAWA2020-10-0315:30
110LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2020-10-0315:30
Kolejka 12
111LZS LISIĘCICEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2020-10-1015:00
112KS TWARDAWALZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2020-10-1015:00
113KKS SUDETY BURGRABICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2020-10-1015:00
114LZS PIOTRÓWKALZS RACŁAWICZKI2020-10-1015:00
115LKS VICTORIA CISEKLZS VICTORIA 1900 ŁANY2020-10-1015:00
116LZS START BOGDANOWICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-10-1015:00
117KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELKS KORONA KRĘPNA2020-10-1015:00
118KS SPARTA PACZKÓWLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-10-1015:00
119LKS UJAZDGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2020-10-1015:00
120LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2020-10-1015:00
Kolejka 13
121LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS LISIĘCICE2020-10-1714:30
122GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-10-1714:30
123LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS UJAZD2020-10-1714:30
124LKS KORONA KRĘPNAKS SPARTA PACZKÓW2020-10-1714:30
125LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2020-10-1714:30
126LZS VICTORIA 1900 ŁANYLZS START BOGDANOWICE2020-10-1714:30
127LZS RACŁAWICZKILKS VICTORIA CISEK2020-10-1714:30
128MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS PIOTRÓWKA2020-10-1714:30
129LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICEKKS SUDETY BURGRABICE2020-10-1714:30
130MKS SOKÓŁ NIEMODLINKS TWARDAWA2020-10-1714:30
Kolejka 14
131LZS LISIĘCICEKS TWARDAWA2020-10-2414:30
132KKS SUDETY BURGRABICEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2020-10-2414:30
133LZS PIOTRÓWKALZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2020-10-2414:30
134LKS VICTORIA CISEKMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2020-10-2414:30
135LZS START BOGDANOWICELZS RACŁAWICZKI2020-10-2414:30
136KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS VICTORIA 1900 ŁANY2020-10-2414:30
137KS SPARTA PACZKÓWLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-10-2414:30
138LKS UJAZDLKS KORONA KRĘPNA2020-10-2414:30
139LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-10-2414:30
140LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2020-10-2414:30
Kolejka 15
141GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS LISIĘCICE2020-10-3114:00
142LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2020-10-3114:00
143LKS KORONA KRĘPNALKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-10-3114:00
144LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLKS UJAZD2020-10-3114:00
145LZS VICTORIA 1900 ŁANYKS SPARTA PACZKÓW2020-10-3114:00
146LZS RACŁAWICZKIKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2020-10-3114:00
147MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS START BOGDANOWICE2020-10-3114:00
148LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELKS VICTORIA CISEK2020-10-3114:00
149MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS PIOTRÓWKA2020-10-3114:00
150KS TWARDAWAKKS SUDETY BURGRABICE2020-10-3114:00
Kolejka 16
151LZS LISIĘCICEKKS SUDETY BURGRABICE2020-11-0713:30
152LZS PIOTRÓWKAKS TWARDAWA2020-11-0713:30
153LKS VICTORIA CISEKMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2020-11-0713:30
154LZS START BOGDANOWICELZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2020-11-0713:30
155KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2020-11-0713:30
156KS SPARTA PACZKÓWLZS RACŁAWICZKI2020-11-0713:30
157LKS UJAZDLZS VICTORIA 1900 ŁANY2020-11-0713:30
158LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-11-0713:30
159LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALKS KORONA KRĘPNA2020-11-0713:30
160GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-11-0713:30
Kolejka 17
161LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS LISIĘCICE2020-11-1413:30
162LKS KORONA KRĘPNAGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2020-11-1413:30
163LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2020-11-1413:30
164LZS VICTORIA 1900 ŁANYLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-11-1413:30
165LZS RACŁAWICZKILKS UJAZD2020-11-1413:30
166MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS SPARTA PACZKÓW2020-11-1413:30
167LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2020-11-1413:30
168MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS START BOGDANOWICE2020-11-1413:30
169KS TWARDAWALKS VICTORIA CISEK2020-11-1413:30
170KKS SUDETY BURGRABICELZS PIOTRÓWKA2020-11-1413:30
Kolejka 18
171LZS LISIĘCICELZS PIOTRÓWKA2020-11-2113:00
172LKS VICTORIA CISEKKKS SUDETY BURGRABICE2020-11-2113:00
173LZS START BOGDANOWICEKS TWARDAWA2020-11-2113:00
174KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2020-11-2113:00
175KS SPARTA PACZKÓWLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2020-11-2113:00
176LKS UJAZDMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2020-11-2113:00
177LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS RACŁAWICZKI2020-11-2113:00
178LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS VICTORIA 1900 ŁANY2020-11-2113:00
179GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-11-2113:00
180LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS KORONA KRĘPNA2020-11-2113:00
Kolejka 19
181LKS KORONA KRĘPNALZS LISIĘCICE2020-11-2813:00
182LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-11-2813:00
183LZS VICTORIA 1900 ŁANYGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2020-11-2813:00
184LZS RACŁAWICZKILKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2020-11-2813:00
185MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-11-2813:00
186LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELKS UJAZD2020-11-2813:00
187MKS SOKÓŁ NIEMODLINKS SPARTA PACZKÓW2020-11-2813:00
188KS TWARDAWAKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2020-11-2813:00
189KKS SUDETY BURGRABICELZS START BOGDANOWICE2020-11-2813:00
190LZS PIOTRÓWKALKS VICTORIA CISEK2020-11-2813:00
NazwaE-mailTelefon
1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEchrzastowice.fc@pilkaopolska.pl575 723 786
GLKS WŁOKNIARZ KIETRZkietrz.glks@pilkaopolska.pl601839346
KS FORTUNA GŁOGÓWEKglogowek.fortuna@pilkaopolska.pl668716794
KS SPARTA PACZKÓWpaczkow.kssparta@pilkaopolska.pl608386272
KS TWARDAWAtwardawa.ks@pilkaopolska.pl692377862
LKS KORONA KRĘPNAkrepna.korona@pilkaopolska.pl662209525
LKS NAPRZÓD JEMIELNICAjemielnica.lksnaprzod@pilkaopolska.pl500467920
LKS UJAZDujazd.lks@pilkaopolska.pl608026634
LKS VICTORIA CISEKcisek.lks@pilkaopolska.pl797349812
LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICEujazdniezdrowice.lzs@pilkaopolska.pl602627620
LZS PIOTRÓWKApiotrowka.lzs@pilkaopolska.pl604281040
LZS RACŁAWICZKIraclawiczki.lzs@pilkaopolska.pl503197413
LZS START BOGDANOWICEbogdanowice.lzs@pilkaopolska.pl506055094
LZS WALCEwalce.lzs@pilkaopolska.pl602790551
MKS SOKÓŁ NIEMODLINniemodlin.mks@pilkaopolska.pl66606951
MZLKS CZARNI OTMUCHÓWotmuchow.mzlksczarni@pilkaopolska.pl604800256