LIGA MŁODZIKÓW GRUPA I

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1ZKS MOTOR PRASZKA000000:0
2OKS II OLESNO000000:0
3OKS I OLESNO000000:0
4MKS WOŁCZYN000000:0
5MKS II KLUCZBORK000000:0
6LZS RUDNIKI000000:0
7LZS LIGOTA OLESKA000000:0
8LZS KUNIÓW 000000:0
9LZS AGROPLON GŁUSZYNA000000:0
10AP NAMYSŁÓW000000:0
11AP MŁODY MKS II KLUCZBORK000000:0
12AP MŁODY MKS I KLUCZBORK000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 1
Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 1
Kolejka 1
1LZS KUNIÓW MKS II KLUCZBORK2019-09-0217:30
2AP NAMYSŁÓWOKS II OLESNO2019-09-0217:30
3LZS LIGOTA OLESKAAP MŁODY MKS II KLUCZBORK2019-09-0217:30
4AP MŁODY MKS I KLUCZBORKLZS RUDNIKI2019-09-0217:30
5OKS I OLESNOZKS MOTOR PRASZKA2019-09-0217:30
6LZS AGROPLON GŁUSZYNAMKS WOŁCZYN2019-09-0217:30
Kolejka 2
7MKS II KLUCZBORKMKS WOŁCZYN2019-09-1117:30
8ZKS MOTOR PRASZKALZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-09-0517:30
9LZS RUDNIKIOKS I OLESNO2019-09-0517:30
10AP MŁODY MKS II KLUCZBORKAP MŁODY MKS I KLUCZBORK2019-09-0517:30
11OKS II OLESNOLZS LIGOTA OLESKA2019-09-0517:30
12LZS KUNIÓW AP NAMYSŁÓW2019-09-0517:30
Kolejka 3
13AP NAMYSŁÓWMKS II KLUCZBORK2019-09-0917:00
14LZS LIGOTA OLESKALZS KUNIÓW 2019-09-0917:00
15AP MŁODY MKS I KLUCZBORKOKS II OLESNO2019-09-0917:00
16OKS I OLESNOAP MŁODY MKS II KLUCZBORK2019-09-0917:00
17LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS RUDNIKI2019-09-0917:00
18MKS WOŁCZYNZKS MOTOR PRASZKA2019-09-0917:00
Kolejka 4
19MKS II KLUCZBORKZKS MOTOR PRASZKA2019-09-1617:00
20LZS RUDNIKIMKS WOŁCZYN2019-09-1617:00
21AP MŁODY MKS II KLUCZBORKLZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-09-1617:00
22OKS II OLESNOOKS I OLESNO2019-09-1617:00
23LZS KUNIÓW AP MŁODY MKS I KLUCZBORK2019-09-1617:00
24AP NAMYSŁÓWLZS LIGOTA OLESKA2019-09-1617:00
Kolejka 5
25LZS LIGOTA OLESKAMKS II KLUCZBORK2019-09-2317:00
26AP MŁODY MKS I KLUCZBORKAP NAMYSŁÓW2019-09-2317:00
27OKS I OLESNOLZS KUNIÓW 2019-09-2317:00
28LZS AGROPLON GŁUSZYNAOKS II OLESNO2019-09-2317:00
29MKS WOŁCZYNAP MŁODY MKS II KLUCZBORK2019-09-2317:00
30ZKS MOTOR PRASZKALZS RUDNIKI2019-09-2317:00
Kolejka 6
31MKS II KLUCZBORKLZS RUDNIKI2019-09-3016:30
32AP MŁODY MKS II KLUCZBORKZKS MOTOR PRASZKA2019-09-3016:30
33OKS II OLESNOMKS WOŁCZYN2019-09-3016:30
34LZS KUNIÓW LZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-09-3016:30
35AP NAMYSŁÓWOKS I OLESNO2019-09-3016:30
36LZS LIGOTA OLESKAAP MŁODY MKS I KLUCZBORK2019-09-3016:30
Kolejka 7
37AP MŁODY MKS I KLUCZBORKMKS II KLUCZBORK2019-10-0716:30
38OKS I OLESNOLZS LIGOTA OLESKA2019-10-0716:30
39LZS AGROPLON GŁUSZYNAAP NAMYSŁÓW2019-10-0716:30
40MKS WOŁCZYNLZS KUNIÓW 2019-10-0716:30
41ZKS MOTOR PRASZKAOKS II OLESNO2019-10-0716:30
42LZS RUDNIKIAP MŁODY MKS II KLUCZBORK2019-10-0716:30
Kolejka 8
43MKS II KLUCZBORKAP MŁODY MKS II KLUCZBORK2019-10-1416:00
44OKS II OLESNOLZS RUDNIKI2019-10-1416:00
45LZS KUNIÓW ZKS MOTOR PRASZKA2019-10-1416:00
46AP NAMYSŁÓWMKS WOŁCZYN2019-10-1416:00
47LZS LIGOTA OLESKALZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-10-1416:00
48AP MŁODY MKS I KLUCZBORKOKS I OLESNO2019-10-1416:00
Kolejka 9
49OKS I OLESNOMKS II KLUCZBORK2019-10-2115:30
50LZS AGROPLON GŁUSZYNAAP MŁODY MKS I KLUCZBORK2019-10-2115:30
51MKS WOŁCZYNLZS LIGOTA OLESKA2019-10-2115:30
52ZKS MOTOR PRASZKAAP NAMYSŁÓW2019-10-2115:30
53LZS RUDNIKILZS KUNIÓW 2019-10-2115:30
54AP MŁODY MKS II KLUCZBORKOKS II OLESNO2019-10-2115:30
Kolejka 10
55MKS II KLUCZBORKOKS II OLESNO2019-10-2815:00
56LZS KUNIÓW AP MŁODY MKS II KLUCZBORK2019-10-2815:00
57AP NAMYSŁÓWLZS RUDNIKI2019-10-2815:00
58LZS LIGOTA OLESKAZKS MOTOR PRASZKA2019-10-2815:00
59AP MŁODY MKS I KLUCZBORKMKS WOŁCZYN2019-10-2815:00
60OKS I OLESNOLZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-10-2815:00
Kolejka 11
61LZS AGROPLON GŁUSZYNAMKS II KLUCZBORK2019-11-0414:30
62MKS WOŁCZYNOKS I OLESNO2019-11-0414:30
63ZKS MOTOR PRASZKAAP MŁODY MKS I KLUCZBORK2019-11-0414:30
64LZS RUDNIKILZS LIGOTA OLESKA2019-11-0414:30
65AP MŁODY MKS II KLUCZBORKAP NAMYSŁÓW2019-11-0414:30
66OKS II OLESNOLZS KUNIÓW 2019-11-0414:30