LIGA MŁODZIKÓW GRUPA I

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS KUNIÓW 101341531:17
2OKS II OLESNO101240628:42
3AP MŁODY MKS II KLUCZBORK101132518:40
4MKS II KLUCZBORK101031618:46
5LZS LIGOTA OLESKA101031620:50
6LZS RUDNIKI10930717:38
7MKS WOŁCZYN100001012:65
8AP NAMYSŁÓW102891070:6
9AP MŁODY MKS I KLUCZBORK102682055:7
10ZKS MOTOR PRASZKA102480245:10
11OKS I OLESNO101752328:21
Ostatnia kolejka (11) rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 1
61PAUZJEMKS II KLUCZBORK
62MKS WOŁCZYNOKS I OLESNO - drużyna wycofana, walkower2019-10-1016:300:5
63ZKS MOTOR PRASZKA - drużyna wycofana, walkowerAP MŁODY MKS I KLUCZBORK - drużyna wycofana, walkower2019-11-0414:300:2
64LZS RUDNIKILZS LIGOTA OLESKA2019-11-0414:302:4
65AP MŁODY MKS II KLUCZBORKAP NAMYSŁÓW - drużyna wycofana, walkower2019-11-0414:301:6
66OKS II OLESNOLZS KUNIÓW 2019-10-0216:304:3
Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 1
Kolejka 1
1LZS KUNIÓW MKS II KLUCZBORK2019-09-1917:003:0
2AP NAMYSŁÓW - drużyna wycofana, walkowerOKS II OLESNO2019-09-0217:3010:2
3LZS LIGOTA OLESKAAP MŁODY MKS II KLUCZBORK2019-09-0217:303:3
4AP MŁODY MKS I KLUCZBORK - drużyna wycofana, walkowerLZS RUDNIKI2019-09-0217:306:0
5OKS I OLESNO - drużyna wycofana, walkowerZKS MOTOR PRASZKA - drużyna wycofana, walkower2019-09-0217:301:2
6PAUZJEMKS WOŁCZYN
Kolejka 2
7MKS II KLUCZBORKMKS WOŁCZYN2019-09-1117:306:2
8ZKS MOTOR PRASZKA - drużyna wycofana, walkowerPAUZJE
9LZS RUDNIKIOKS I OLESNO - drużyna wycofana, walkower2019-09-0517:302:3
10AP MŁODY MKS II KLUCZBORKAP MŁODY MKS I KLUCZBORK - drużyna wycofana, walkower2019-09-0517:300:6
11OKS II OLESNOLZS LIGOTA OLESKA2019-09-0517:302:3
12LZS KUNIÓW AP NAMYSŁÓW - drużyna wycofana, walkower2019-09-0517:300:2
Kolejka 3
13AP NAMYSŁÓW - drużyna wycofana, walkowerMKS II KLUCZBORK2019-09-0917:0014:0
14LZS LIGOTA OLESKALZS KUNIÓW 2019-09-0917:001:6
15AP MŁODY MKS I KLUCZBORK - drużyna wycofana, walkowerOKS II OLESNO2019-09-0917:005:0
16OKS I OLESNO - drużyna wycofana, walkowerAP MŁODY MKS II KLUCZBORK2019-09-0917:003:3
17PAUZJELZS RUDNIKI
18MKS WOŁCZYNZKS MOTOR PRASZKA - drużyna wycofana, walkower2019-09-0917:000:9
Kolejka 4
19MKS II KLUCZBORKZKS MOTOR PRASZKA - drużyna wycofana, walkower2019-09-1617:000:8
20LZS RUDNIKIMKS WOŁCZYN2019-09-1617:002:1
21AP MŁODY MKS II KLUCZBORKPAUZJE
22OKS II OLESNOOKS I OLESNO - drużyna wycofana, walkower2019-09-1617:003:7
23LZS KUNIÓW AP MŁODY MKS I KLUCZBORK - drużyna wycofana, walkower2019-09-1617:002:2
24AP NAMYSŁÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS LIGOTA OLESKA2019-09-1617:0011:0
Kolejka 5
25LZS LIGOTA OLESKAMKS II KLUCZBORK2019-09-2317:001:7
26AP MŁODY MKS I KLUCZBORK - drużyna wycofana, walkowerAP NAMYSŁÓW - drużyna wycofana, walkower2019-09-2317:001:1
27OKS I OLESNO - drużyna wycofana, walkowerLZS KUNIÓW 2019-09-2317:004:3
28PAUZJEOKS II OLESNO
29MKS WOŁCZYNAP MŁODY MKS II KLUCZBORK2019-09-2317:002:6
30ZKS MOTOR PRASZKA - drużyna wycofana, walkowerLZS RUDNIKI2019-09-2317:0010:2
Kolejka 6
31MKS II KLUCZBORKLZS RUDNIKI2019-09-3016:300:5Walkower
32AP MŁODY MKS II KLUCZBORKZKS MOTOR PRASZKA - drużyna wycofana, walkower2019-09-3016:300:4
33OKS II OLESNOMKS WOŁCZYN2019-09-3016:308:5
34LZS KUNIÓW PAUZJE
35AP NAMYSŁÓW - drużyna wycofana, walkowerOKS I OLESNO - drużyna wycofana, walkower2019-09-3016:304:0
36LZS LIGOTA OLESKAAP MŁODY MKS I KLUCZBORK - drużyna wycofana, walkower2019-09-3016:301:12
Kolejka 7
37AP MŁODY MKS I KLUCZBORK - drużyna wycofana, walkowerMKS II KLUCZBORK2019-10-0716:309:1
38OKS I OLESNO - drużyna wycofana, walkowerLZS LIGOTA OLESKA2019-10-0716:302:0
39PAUZJEAP NAMYSŁÓW - drużyna wycofana, walkower
40MKS WOŁCZYNLZS KUNIÓW 2019-10-0716:300:2
41ZKS MOTOR PRASZKA - drużyna wycofana, walkowerOKS II OLESNO2019-10-0716:306:0
42LZS RUDNIKIAP MŁODY MKS II KLUCZBORK2019-10-0716:300:2
Kolejka 8
43MKS II KLUCZBORKAP MŁODY MKS II KLUCZBORK2019-10-1416:001:3
44OKS II OLESNOLZS RUDNIKI2019-10-1416:005:1
45LZS KUNIÓW ZKS MOTOR PRASZKA - drużyna wycofana, walkower2019-10-1416:001:2
46AP NAMYSŁÓW - drużyna wycofana, walkowerMKS WOŁCZYN2019-10-1416:0013:1
47LZS LIGOTA OLESKAPAUZJE
48AP MŁODY MKS I KLUCZBORK - drużyna wycofana, walkowerOKS I OLESNO - drużyna wycofana, walkower2019-10-1416:003:2
Kolejka 9
49OKS I OLESNO - drużyna wycofana, walkowerMKS II KLUCZBORK2019-10-2115:301:1
50PAUZJEAP MŁODY MKS I KLUCZBORK - drużyna wycofana, walkower
51MKS WOŁCZYNLZS LIGOTA OLESKA2019-10-2115:301:5
52ZKS MOTOR PRASZKA - drużyna wycofana, walkowerAP NAMYSŁÓW - drużyna wycofana, walkower2019-10-2115:300:2
53LZS RUDNIKILZS KUNIÓW 2019-10-2115:302:0
54AP MŁODY MKS II KLUCZBORKOKS II OLESNO2019-10-2117:300:4
Kolejka 10
55MKS II KLUCZBORKOKS II OLESNO2019-10-2817:002:0
56LZS KUNIÓW AP MŁODY MKS II KLUCZBORK2019-10-2815:0011:0
57AP NAMYSŁÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS RUDNIKI2019-10-2815:007:1
58LZS LIGOTA OLESKAZKS MOTOR PRASZKA - drużyna wycofana, walkower2019-10-2815:002:4
59AP MŁODY MKS I KLUCZBORK - drużyna wycofana, walkowerMKS WOŁCZYN2019-10-2815:009:0
60OKS I OLESNO - drużyna wycofana, walkowerPAUZJE
Kolejka 11
61PAUZJEMKS II KLUCZBORK
62MKS WOŁCZYNOKS I OLESNO - drużyna wycofana, walkower2019-10-1016:300:5
63ZKS MOTOR PRASZKA - drużyna wycofana, walkowerAP MŁODY MKS I KLUCZBORK - drużyna wycofana, walkower2019-11-0414:300:2
64LZS RUDNIKILZS LIGOTA OLESKA2019-11-0414:302:4
65AP MŁODY MKS II KLUCZBORKAP NAMYSŁÓW - drużyna wycofana, walkower2019-11-0414:301:6
66OKS II OLESNOLZS KUNIÓW 2019-10-0216:304:3
Kolejka 12
1MKS WOŁCZYN
2MKS II KLUCZBORKLZS KUNIÓW 2020-03-3017:00
3AP MŁODY MKS II KLUCZBORKLZS LIGOTA OLESKA2020-03-3017:00
4LZS RUDNIKIOKS II OLESNO2020-03-3017:00
Kolejka 13
5OKS II OLESNO2020-04-0617:00
6AP MŁODY MKS II KLUCZBORKMKS II KLUCZBORK2020-04-0617:00
7LZS KUNIÓW LZS RUDNIKI2020-04-0617:00
8LZS LIGOTA OLESKAMKS WOŁCZYN2020-04-0617:00
Kolejka 14
9MKS II KLUCZBORK
10MKS WOŁCZYNOKS II OLESNO2020-04-2018:00
11LZS LIGOTA OLESKALZS RUDNIKI2020-04-2018:00
12AP MŁODY MKS II KLUCZBORKLZS KUNIÓW 2020-04-2018:00
Kolejka 15
13LZS LIGOTA OLESKA2020-04-2718:00
14OKS II OLESNOMKS II KLUCZBORK2020-04-2718:00
15LZS KUNIÓW MKS WOŁCZYN2020-04-2718:00
16AP MŁODY MKS II KLUCZBORKLZS RUDNIKI2020-04-2718:00
Kolejka 16
17AP MŁODY MKS II KLUCZBORK
18MKS II KLUCZBORKLZS LIGOTA OLESKA2020-05-0418:00
19LZS KUNIÓW OKS II OLESNO2020-05-0418:00
20MKS WOŁCZYNLZS RUDNIKI2020-05-0418:00
Kolejka 17
21LZS KUNIÓW 2020-05-1118:00
22LZS RUDNIKIMKS II KLUCZBORK2020-05-1118:00
23AP MŁODY MKS II KLUCZBORKMKS WOŁCZYN2020-05-1118:00
24LZS LIGOTA OLESKAOKS II OLESNO2020-05-1118:00
Kolejka 18
25LZS RUDNIKI
26MKS WOŁCZYNMKS II KLUCZBORK2020-05-1818:00
27OKS II OLESNOAP MŁODY MKS II KLUCZBORK2020-05-1818:00
28LZS KUNIÓW LZS LIGOTA OLESKA2020-05-1818:00