LIGA MŁODZIKÓW GRUPA III

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik "LIGA TERYTORIALNA" Grupa 3
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI71550216:12
2LZS VICTORIA II CHRÓŚCICE71341248:12
3UKS UNIA OPOLE7930421:36
4LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI7620519:44
5LZS WRZOSKI7620516:23
6LZS GAZOWNIK WAWELNO700079:57
7SSTIR LZS MECHNICE71860153:16
8ULKS ORZEŁ ŹLINICE71651130:12
Ostatnia kolejka (7) rozgrywek: D1 Młodzik "LIGA TERYTORIALNA" Grupa 3
25SKF TOR DOBRZEŃ WIELKISSTIR LZS MECHNICE - drużyna wycofana, walkower2020-10-1917:306:4
26UKS UNIA OPOLEULKS ORZEŁ ŹLINICE - drużyna wycofana, walkower2020-10-1916:002:7
27LZS GAZOWNIK WAWELNOLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-10-1916:002:8
28LZS VICTORIA II CHRÓŚCICELZS WRZOSKI2020-10-1916:301:2
Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik "LIGA TERYTORIALNA" Grupa 3
Kolejka 1
1LZS WRZOSKISSTIR LZS MECHNICE - drużyna wycofana, walkower2020-09-0718:003:4
2LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2020-09-2316:003:14
3ULKS ORZEŁ ŹLINICE - drużyna wycofana, walkowerLZS GAZOWNIK WAWELNO2020-09-0718:006:0
4SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIUKS UNIA OPOLE2020-09-2517:452:1
Kolejka 2
5SSTIR LZS MECHNICE - drużyna wycofana, walkowerUKS UNIA OPOLE2020-09-1417:308:5
6LZS GAZOWNIK WAWELNOSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-09-3016:301:3
7LZS VICTORIA II CHRÓŚCICEULKS ORZEŁ ŹLINICE - drużyna wycofana, walkower2020-09-1417:301:1
8LZS WRZOSKILZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-09-1717:003:5
Kolejka 3
9LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKISSTIR LZS MECHNICE - drużyna wycofana, walkower2020-09-2117:300:12
10ULKS ORZEŁ ŹLINICE - drużyna wycofana, walkowerLZS WRZOSKI2020-09-2117:306:2
11SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2020-09-2116:301:4
12UKS UNIA OPOLELZS GAZOWNIK WAWELNO2020-09-2117:305:4
Kolejka 4
13SSTIR LZS MECHNICE - drużyna wycofana, walkowerLZS GAZOWNIK WAWELNO2020-09-2817:0015:0
14LZS VICTORIA II CHRÓŚCICEUKS UNIA OPOLE2020-09-2817:4511:1
15LZS WRZOSKISKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-09-2817:000:2
16LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIULKS ORZEŁ ŹLINICE - drużyna wycofana, walkower2020-09-2817:001:7
Kolejka 5
17ULKS ORZEŁ ŹLINICE - drużyna wycofana, walkowerSSTIR LZS MECHNICE - drużyna wycofana, walkower2020-10-0517:001:6
18SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-10-0517:002:0
19UKS UNIA OPOLELZS WRZOSKI2020-10-0311:003:2
20LZS GAZOWNIK WAWELNOLZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2020-10-0517:000:16
Kolejka 6
21SSTIR LZS MECHNICE - drużyna wycofana, walkowerLZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2020-10-1216:304:1
22LZS WRZOSKILZS GAZOWNIK WAWELNO2020-10-2615:304:2
23LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIUKS UNIA OPOLE2020-10-1216:302:4
24ULKS ORZEŁ ŹLINICE - drużyna wycofana, walkowerSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-10-1216:302:0
Kolejka 7
25SKF TOR DOBRZEŃ WIELKISSTIR LZS MECHNICE - drużyna wycofana, walkower2020-10-1917:306:4
26UKS UNIA OPOLEULKS ORZEŁ ŹLINICE - drużyna wycofana, walkower2020-10-1916:002:7
27LZS GAZOWNIK WAWELNOLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-10-1916:002:8
28LZS VICTORIA II CHRÓŚCICELZS WRZOSKI2020-10-1916:301:2