LIGA MŁODZIKÓW GRUPA III

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 3
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW1330100364:24
2ULKS ORZEŁ ŹLINICE132992262:19
3GZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANY132790496:31
4MLUKS TUŁOWICE132372477:31
5UKS RODŁO I OPOLE132170669:37
6LZS SWORNICA CZARNOWĄSY132062563:29
7SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI131550865:91
8UKP GOL OPOLE131240949:54
9SSTIR LZS MECHNICE131132835:63
10LZS GAZOWNIK WAWELNO136201119:135
11LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY133101214:148
12KS II SZCZEDRZYK13000136:155
13OKS ODRA II OPOLE13391300148:7
14LZS VICTORIA CHRÓŚCICE1332102183:26
Ostatnia kolejka (13) rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 3
85PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWMLUKS TUŁOWICE2018-11-1218:005:2
86UKP GOL OPOLEOKS ODRA II OPOLE - drużyna wycofana, walkower2018-11-1210:001:9
87UKS RODŁO I OPOLESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-11-1218:005:3
88SSTIR LZS MECHNICEKS II SZCZEDRZYK2018-11-1214:304:0
89LZS GAZOWNIK WAWELNOGZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANY2018-11-1214:301:18
90ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS VICTORIA CHRÓŚCICE - drużyna wycofana, walkower2018-11-1218:001:1
91LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2018-11-1214:306:0
Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 3
Kolejka 1
1LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYMLUKS TUŁOWICE2018-09-0317:300:24
2LZS VICTORIA CHRÓŚCICE - drużyna wycofana, walkowerLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-09-0317:303:2
3GZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANYULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-09-0317:300:2
4KS II SZCZEDRZYKLZS GAZOWNIK WAWELNO2018-09-0317:301:8
5SKF TOR DOBRZEŃ WIELKISSTIR LZS MECHNICE2018-09-0317:304:2
6OKS ODRA II OPOLE - drużyna wycofana, walkowerUKS RODŁO I OPOLE2018-09-0318:003:0Walkower
7PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWUKP GOL OPOLE2018-09-0317:308:0
Kolejka 2
8MLUKS TUŁOWICEUKP GOL OPOLE2018-09-0617:302:0
9UKS RODŁO I OPOLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2018-09-0618:002:3
10SSTIR LZS MECHNICEOKS ODRA II OPOLE - drużyna wycofana, walkower2018-09-0617:301:13
11LZS GAZOWNIK WAWELNOSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-09-0617:303:9
12ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS II SZCZEDRZYK2018-09-0617:3020:0
13LZS SWORNICA CZARNOWĄSYGZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANY2018-09-0617:300:3
14LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS VICTORIA CHRÓŚCICE - drużyna wycofana, walkower2018-09-0617:300:12
Kolejka 3
15LZS VICTORIA CHRÓŚCICE - drużyna wycofana, walkowerMLUKS TUŁOWICE2018-09-1017:004:4
16GZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANYLKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2018-09-1017:0016:0
17KS II SZCZEDRZYKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-09-1017:001:9
18SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-09-1017:002:5
19OKS ODRA II OPOLE - drużyna wycofana, walkowerLZS GAZOWNIK WAWELNO2018-09-1018:0018:0
20PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWSSTIR LZS MECHNICE2018-09-1017:007:1
21UKP GOL OPOLEUKS RODŁO I OPOLE2018-09-1017:002:4
Kolejka 4
22MLUKS TUŁOWICEUKS RODŁO I OPOLE2018-09-1317:004:5
23SSTIR LZS MECHNICEUKP GOL OPOLE2018-09-1317:002:6
24LZS GAZOWNIK WAWELNOPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2018-09-1317:000:5
25ULKS ORZEŁ ŹLINICEOKS ODRA II OPOLE - drużyna wycofana, walkower2018-09-1317:000:5
26LZS SWORNICA CZARNOWĄSYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-09-1317:0013:5
27LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYKS II SZCZEDRZYK2018-09-1317:003:2
28LZS VICTORIA CHRÓŚCICE - drużyna wycofana, walkowerGZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANY2018-09-1317:004:2
Kolejka 5
29GZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANYMLUKS TUŁOWICE2018-09-2417:006:0
30KS II SZCZEDRZYKLZS VICTORIA CHRÓŚCICE - drużyna wycofana, walkower2018-09-2417:000:11
31SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2018-09-2417:0016:2
32OKS ODRA II OPOLE - drużyna wycofana, walkowerLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-09-2418:008:2
33PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-09-2417:001:2
34UKP GOL OPOLELZS GAZOWNIK WAWELNO2018-09-2417:0013:1
35UKS RODŁO I OPOLESSTIR LZS MECHNICE2018-09-2418:003:2
Kolejka 6
36MLUKS TUŁOWICESSTIR LZS MECHNICE2018-09-2717:001:1
37LZS GAZOWNIK WAWELNOUKS RODŁO I OPOLE2018-09-2717:002:8
38ULKS ORZEŁ ŹLINICEUKP GOL OPOLE2018-10-1018:002:1
39LZS SWORNICA CZARNOWĄSYPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2018-10-1216:000:2
40LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYOKS ODRA II OPOLE - drużyna wycofana, walkower2018-09-2717:000:16
41LZS VICTORIA CHRÓŚCICE - drużyna wycofana, walkowerSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-09-2717:005:3
42GZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANYKS II SZCZEDRZYK2018-09-2717:0017:0
Kolejka 7
43KS II SZCZEDRZYKMLUKS TUŁOWICE2018-10-0116:300:9
44SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIGZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANY2018-10-0116:303:12
45OKS ODRA II OPOLE - drużyna wycofana, walkowerLZS VICTORIA CHRÓŚCICE - drużyna wycofana, walkower2018-10-0118:008:1
46PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWLKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2018-10-1718:007:2
47UKP GOL OPOLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-10-0116:301:2
48UKS RODŁO I OPOLEULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-10-1818:001:2
49SSTIR LZS MECHNICELZS GAZOWNIK WAWELNO2018-10-0116:308:0
Kolejka 8
50MLUKS TUŁOWICELZS GAZOWNIK WAWELNO2018-10-0816:3011:1
51ULKS ORZEŁ ŹLINICESSTIR LZS MECHNICE2018-10-0816:309:1
52LZS SWORNICA CZARNOWĄSYUKS RODŁO I OPOLE2018-10-0816:303:0
53LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYUKP GOL OPOLE2018-10-0816:302:11
54LZS VICTORIA CHRÓŚCICE - drużyna wycofana, walkowerPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2018-10-0817:004:1
55GZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANYOKS ODRA II OPOLE - drużyna wycofana, walkower2018-10-0816:301:11
56KS II SZCZEDRZYKSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-10-0816:301:9
Kolejka 9
57SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIMLUKS TUŁOWICE2018-10-1518:002:14
58OKS ODRA II OPOLE - drużyna wycofana, walkowerKS II SZCZEDRZYK2018-10-1518:0031:0
59PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWGZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANY2018-10-1516:005:0
60UKP GOL OPOLELZS VICTORIA CHRÓŚCICE - drużyna wycofana, walkower2018-10-1517:000:10
61UKS RODŁO I OPOLELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2018-10-1518:0020:1
62SSTIR LZS MECHNICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-10-1516:002:2
63LZS GAZOWNIK WAWELNOULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-10-1516:000:8
Kolejka 10
64MLUKS TUŁOWICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-10-2215:303:1
65LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS GAZOWNIK WAWELNO2018-10-2216:1521:0
66LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYSSTIR LZS MECHNICE2018-10-2215:302:7
67LZS VICTORIA CHRÓŚCICE - drużyna wycofana, walkowerUKS RODŁO I OPOLE2018-10-2217:004:3
68GZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANYUKP GOL OPOLE2018-10-2217:006:1
69KS II SZCZEDRZYKPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2018-10-2215:301:8
70SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIOKS ODRA II OPOLE - drużyna wycofana, walkower2018-10-2215:300:14
Kolejka 11
71OKS ODRA II OPOLE - drużyna wycofana, walkowerMLUKS TUŁOWICE2018-10-2918:005:1
72PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-10-2918:0012:3
73UKP GOL OPOLEKS II SZCZEDRZYK2018-10-0516:4510:0
74UKS RODŁO I OPOLEGZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANY2018-10-2918:002:8
75SSTIR LZS MECHNICELZS VICTORIA CHRÓŚCICE - drużyna wycofana, walkower2018-10-2917:002:9
76LZS GAZOWNIK WAWELNOLKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2018-10-2915:303:0Walkower
77ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-10-2915:002:2
Kolejka 12
78MLUKS TUŁOWICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-11-0514:302:1
79LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-11-0517:002:8
80LZS VICTORIA CHRÓŚCICE - drużyna wycofana, walkowerLZS GAZOWNIK WAWELNO2018-11-0517:0015:0
81GZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANYSSTIR LZS MECHNICE2018-11-0517:307:2
82KS II SZCZEDRZYKUKS RODŁO I OPOLE2018-11-0516:450:16
83SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIUKP GOL OPOLE2018-11-0517:306:3
84OKS ODRA II OPOLE - drużyna wycofana, walkowerPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2018-11-0518:007:0
Kolejka 13
85PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWMLUKS TUŁOWICE2018-11-1218:005:2
86UKP GOL OPOLEOKS ODRA II OPOLE - drużyna wycofana, walkower2018-11-1210:001:9
87UKS RODŁO I OPOLESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-11-1218:005:3
88SSTIR LZS MECHNICEKS II SZCZEDRZYK2018-11-1214:304:0
89LZS GAZOWNIK WAWELNOGZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANY2018-11-1214:301:18
90ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS VICTORIA CHRÓŚCICE - drużyna wycofana, walkower2018-11-1218:001:1
91LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2018-11-1214:306:0
Kolejka 14
1MLUKS TUŁOWICELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2019-04-0117:00
2UKS RODŁO I OPOLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-04-0118:00
3ULKS ORZEŁ ŹLINICEGZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANY2019-04-0117:00
4LZS GAZOWNIK WAWELNOKS II SZCZEDRZYK2019-04-0117:00
5SSTIR LZS MECHNICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-04-0117:00
6UKP GOL OPOLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-04-0117:00
Kolejka 15
7UKP GOL OPOLEMLUKS TUŁOWICE2019-04-0817:00
8SSTIR LZS MECHNICEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-04-0817:00
9SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS GAZOWNIK WAWELNO2019-04-0817:00
10KS II SZCZEDRZYKULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-04-0817:00
11GZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANYLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-04-0817:00
12LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYUKS RODŁO I OPOLE2019-04-0817:00
Kolejka 16
13UKS RODŁO I OPOLEMLUKS TUŁOWICE2019-04-1518:00
14LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYGZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANY2019-04-1517:30
15LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS II SZCZEDRZYK2019-04-1517:30
16ULKS ORZEŁ ŹLINICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-04-1517:30
17PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWLZS GAZOWNIK WAWELNO2019-04-1517:30
18UKP GOL OPOLESSTIR LZS MECHNICE2019-04-1517:30
Kolejka 17
19SSTIR LZS MECHNICEMLUKS TUŁOWICE2019-04-2918:00
20LZS GAZOWNIK WAWELNOUKP GOL OPOLE2019-04-2918:00
21ULKS ORZEŁ ŹLINICEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-03-2516:30
22SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-04-2918:00
23KS II SZCZEDRZYKLKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2019-04-2918:00
24GZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANYUKS RODŁO I OPOLE2019-04-2918:00
Kolejka 18
25MLUKS TUŁOWICEGZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANY2019-05-0618:00
26UKS RODŁO I OPOLEKS II SZCZEDRZYK2019-05-0618:00
27LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-05-0618:00
28PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-05-0618:00
29UKP GOL OPOLEULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-05-0618:00
30LZS GAZOWNIK WAWELNOSSTIR LZS MECHNICE2019-05-0618:00
Kolejka 19
31LZS GAZOWNIK WAWELNOMLUKS TUŁOWICE2019-05-0918:00
32SSTIR LZS MECHNICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-05-0918:00
33LZS SWORNICA CZARNOWĄSYUKP GOL OPOLE2019-05-0918:00
34LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-05-0918:00
35SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIUKS RODŁO I OPOLE2019-05-0918:00
36KS II SZCZEDRZYKGZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANY2019-05-0918:00
Kolejka 20
37MLUKS TUŁOWICEKS II SZCZEDRZYK2019-05-1318:00
38GZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-05-1318:00
39PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWUKS RODŁO I OPOLE2019-05-1318:00
40UKP GOL OPOLELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2019-05-1318:00
41LZS SWORNICA CZARNOWĄSYSSTIR LZS MECHNICE2019-05-1318:00
42ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS GAZOWNIK WAWELNO2019-05-1318:00
Kolejka 21
43ULKS ORZEŁ ŹLINICEMLUKS TUŁOWICE2019-05-1618:00
44LZS GAZOWNIK WAWELNOLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-05-1618:00
45SSTIR LZS MECHNICELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2019-05-1618:00
46UKS RODŁO I OPOLEUKP GOL OPOLE2019-05-1618:00
47GZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANYPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-05-1618:00
48SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS II SZCZEDRZYK2019-05-1618:00
Kolejka 22
49MLUKS TUŁOWICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-05-2718:00
50PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWKS II SZCZEDRZYK2019-05-2718:00
51UKP GOL OPOLEGZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANY2019-05-2718:00
52SSTIR LZS MECHNICEUKS RODŁO I OPOLE2019-05-2718:00
53LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS GAZOWNIK WAWELNO2019-05-2718:00
54LZS SWORNICA CZARNOWĄSYULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-05-2718:00
Kolejka 23
55LZS SWORNICA CZARNOWĄSYMLUKS TUŁOWICE2019-06-0318:00
56ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2019-06-0318:00
57UKS RODŁO I OPOLELZS GAZOWNIK WAWELNO2019-06-0318:00
58SSTIR LZS MECHNICEGZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANY2019-06-0318:00
59KS II SZCZEDRZYKUKP GOL OPOLE2019-06-0318:00
60SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-06-0318:00
Kolejka 24
61MLUKS TUŁOWICEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-06-1018:00
62UKP GOL OPOLESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-06-1018:00
63KS II SZCZEDRZYKSSTIR LZS MECHNICE2019-06-1018:00
64GZ LZS ŚLĄSK I ŁUBNIANYLZS GAZOWNIK WAWELNO2019-06-1018:00
65ULKS ORZEŁ ŹLINICEUKS RODŁO I OPOLE2019-06-1018:00
66LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-06-1018:00