LIGA MŁODZIKÓW GRUPA IV

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 4
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1ULKS ORZEŁ ŹLINICE102271224:16
2KS MAŁAPANEW OZIMEK101860438:18
3GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY101550542:35
4UKS RODŁO II OPOLE101550533:29
5LUKS STAL OSOWIEC101341543:32
6LZS SWORNICA CZARNOWĄSY101132520:24
7KS KRASIEJÓW10721716:36
81.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE1041187:72
9LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY1010198:95
10OKS ODRA I OPOLE1030100088:3
11UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE102581157:16
Ostatnia kolejka (11) rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 4
61LZS SWORNICA CZARNOWĄSYUKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE - drużyna wycofana, walkower2017-11-0511:001:4
621.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEKS KRASIEJÓW2017-11-0617:001:3
63LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLUKS STAL OSOWIEC2017-09-2817:002:10
64GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYOKS ODRA I OPOLE - drużyna wycofana, walkower2017-11-0614:301:9
65UKS RODŁO II OPOLEULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-11-0618:002:4
66KS MAŁAPANEW OZIMEKPAUZJE:
Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 4
Kolejka 1
1PAUZJEUKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE - drużyna wycofana, walkower:
2ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-09-0417:302:1
3OKS ODRA I OPOLE - drużyna wycofana, walkowerUKS RODŁO II OPOLE2017-09-0417:309:0
4LUKS STAL OSOWIECGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2017-09-0417:308:3
5KS KRASIEJÓWLKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2017-09-0417:305:1
6LZS SWORNICA CZARNOWĄSY1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2017-09-0417:304:0
Kolejka 2
7UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE - drużyna wycofana, walkower1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2017-09-0717:3011:0
8LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-09-0717:300:11
9GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYKS KRASIEJÓW2017-09-0910:005:2
10UKS RODŁO II OPOLELUKS STAL OSOWIEC2017-09-0718:005:1
11KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS ODRA I OPOLE - drużyna wycofana, walkower2017-09-0717:301:6
12PAUZJEULKS ORZEŁ ŹLINICE:
Kolejka 3
13ULKS ORZEŁ ŹLINICEUKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE - drużyna wycofana, walkower2017-09-1117:002:4
14OKS ODRA I OPOLE - drużyna wycofana, walkowerPAUZJE:
15LUKS STAL OSOWIECKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-09-1117:002:3
16KS KRASIEJÓWUKS RODŁO II OPOLE2017-09-1117:002:5
17LZS SWORNICA CZARNOWĄSYGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2017-09-1117:000:6
181.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2017-09-1117:002:2
Kolejka 4
19UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE - drużyna wycofana, walkowerLKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2017-09-1817:0014:0
20GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2017-09-1817:009:0
21UKS RODŁO II OPOLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-09-1818:002:0
22KS MAŁAPANEW OZIMEKKS KRASIEJÓW2017-09-1817:005:1
23PAUZJELUKS STAL OSOWIEC:
24ULKS ORZEŁ ŹLINICEOKS ODRA I OPOLE - drużyna wycofana, walkower2017-09-2017:000:8
Kolejka 5
25OKS ODRA I OPOLE - drużyna wycofana, walkowerUKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE - drużyna wycofana, walkower2017-10-0419:304:0
26LUKS STAL OSOWIECULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-09-2517:000:1
27KS KRASIEJÓWPAUZJE:
28LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-09-2517:000:6
291.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEUKS RODŁO II OPOLE2017-09-2216:304:3
30LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2017-09-2517:002:12
Kolejka 6
31UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE - drużyna wycofana, walkowerGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2017-10-0217:006:2
32UKS RODŁO II OPOLELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2017-10-0218:008:0
33KS MAŁAPANEW OZIMEK1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2017-10-0216:308:0
34PAUZJELZS SWORNICA CZARNOWĄSY:
35ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS KRASIEJÓW2017-10-0216:301:0
36OKS ODRA I OPOLE - drużyna wycofana, walkowerLUKS STAL OSOWIEC2017-10-0216:307:0
Kolejka 7
37LUKS STAL OSOWIECUKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE - drużyna wycofana, walkower2017-10-0916:301:8
38KS KRASIEJÓWOKS ODRA I OPOLE - drużyna wycofana, walkower2017-10-0916:300:6
39LZS SWORNICA CZARNOWĄSYULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-10-0916:301:1
401.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEPAUZJE:
41LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-10-0916:300:9
42GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYUKS RODŁO II OPOLE2017-10-0916:303:2
Kolejka 8
43UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE - drużyna wycofana, walkowerUKS RODŁO II OPOLE2017-10-1617:005:3
44KS MAŁAPANEW OZIMEKGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2017-10-2110:003:1
45PAUZJELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY:
46ULKS ORZEŁ ŹLINICE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2017-10-1616:006:0
47OKS ODRA I OPOLE - drużyna wycofana, walkowerLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-10-1616:003:0
48LUKS STAL OSOWIECKS KRASIEJÓW2017-10-1616:009:1
Kolejka 9
49KS KRASIEJÓWUKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE - drużyna wycofana, walkower2017-10-2317:302:2
50LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLUKS STAL OSOWIEC2017-10-2315:302:2
511.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEOKS ODRA I OPOLE - drużyna wycofana, walkower2017-10-2315:300:16
52LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-10-2315:300:4
53GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYPAUZJE:
54UKS RODŁO II OPOLEKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-10-2318:003:1
Kolejka 10
55UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE - drużyna wycofana, walkowerKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-10-3017:003:1
56PAUZJEUKS RODŁO II OPOLE:
57ULKS ORZEŁ ŹLINICEGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2017-10-3017:003:0
58OKS ODRA I OPOLE - drużyna wycofana, walkowerLKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2017-10-3015:0020:1
59LUKS STAL OSOWIEC1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2017-10-1916:3010:0
60KS KRASIEJÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-10-3017:300:1
Kolejka 11
61LZS SWORNICA CZARNOWĄSYUKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE - drużyna wycofana, walkower2017-11-0511:001:4
621.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEKS KRASIEJÓW2017-11-0617:001:3
63LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLUKS STAL OSOWIEC2017-09-2817:002:10
64GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYOKS ODRA I OPOLE - drużyna wycofana, walkower2017-11-0614:301:9
65UKS RODŁO II OPOLEULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-11-0618:002:4
66KS MAŁAPANEW OZIMEKPAUZJE: