LIGA MŁODZIKÓW GRUPA IV

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 4
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1UKS TURAWA000000:0
2UKS RODŁO II OPOLE000000:0
3SSKS STAL ZAWADZKIE000000:0
4PAUZA000000:0
5OKS ODRA III OPOLE000000:0
6LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY000000:0
7LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA000000:0
8LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY000000:0
9KS UNIA KOLONOWSKIE000000:0
10KS MAŁAPANEW OZIMEK000000:0
11KS KRASIEJÓW000000:0
12KS II SZCZEDRZYK000000:0
13KS I SZCZEDRZYK000000:0
141.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 4
Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 4
Kolejka 1
1OKS ODRA III OPOLEKS II SZCZEDRZYK2019-09-0217:30
2SSKS STAL ZAWADZKIEKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-09-0217:30
3LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYPAUZA2019-09-0217:30
4LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYUKS TURAWA2019-09-0217:30
5LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2019-09-0217:30
6KS KRASIEJÓWKS UNIA KOLONOWSKIE2019-09-0217:30
7KS I SZCZEDRZYKUKS RODŁO II OPOLE2019-09-0217:30
Kolejka 2
8KS II SZCZEDRZYKUKS RODŁO II OPOLE2019-09-0517:30
9KS UNIA KOLONOWSKIEKS I SZCZEDRZYK2019-09-0517:30
101.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEKS KRASIEJÓW2019-09-0517:30
11UKS TURAWALKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2019-09-0517:30
12PAUZALZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-09-0517:30
13KS MAŁAPANEW OZIMEKLKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2019-09-0517:30
14OKS ODRA III OPOLESSKS STAL ZAWADZKIE2019-09-0517:30
Kolejka 3
15SSKS STAL ZAWADZKIEKS II SZCZEDRZYK2019-09-0917:00
16LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYOKS ODRA III OPOLE2019-09-0917:00
17LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-09-0917:00
18LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAPAUZA2019-09-0917:00
19KS KRASIEJÓWUKS TURAWA2019-09-0917:00
20KS I SZCZEDRZYK1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2019-09-0917:00
21KS UNIA KOLONOWSKIEUKS RODŁO II OPOLE2019-09-0917:00
Kolejka 4
22KS II SZCZEDRZYKKS UNIA KOLONOWSKIE2019-09-1217:00
231.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEUKS RODŁO II OPOLE2019-09-1217:00
24UKS TURAWAKS I SZCZEDRZYK2019-09-1217:00
25PAUZAKS KRASIEJÓW2019-09-1217:00
26KS MAŁAPANEW OZIMEKLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2019-09-1217:00
27OKS ODRA III OPOLELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-09-1217:00
28SSKS STAL ZAWADZKIELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2019-09-1217:00
Kolejka 5
29LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYKS II SZCZEDRZYK2019-09-1617:00
30LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYSSKS STAL ZAWADZKIE2019-09-1617:00
31LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAOKS ODRA III OPOLE2019-09-1617:00
32KS KRASIEJÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-09-1617:00
33KS I SZCZEDRZYKPAUZA2019-09-1617:00
34UKS TURAWAUKS RODŁO II OPOLE2019-09-1617:00
35KS UNIA KOLONOWSKIE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2019-09-1617:00
Kolejka 6
36KS II SZCZEDRZYK1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2019-09-2317:00
37UKS TURAWAKS UNIA KOLONOWSKIE2019-09-2317:00
38PAUZAUKS RODŁO II OPOLE2019-09-2317:00
39KS MAŁAPANEW OZIMEKKS I SZCZEDRZYK2019-09-2317:00
40OKS ODRA III OPOLEKS KRASIEJÓW2019-09-2317:00
41SSKS STAL ZAWADZKIELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2019-09-2317:00
42LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-09-2317:00
Kolejka 7
43LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS II SZCZEDRZYK2019-09-3016:30
44LKS ŹRÓDŁO KROŚNICALKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2019-09-3016:30
45KS KRASIEJÓWSSKS STAL ZAWADZKIE2019-09-3016:30
46KS I SZCZEDRZYKOKS ODRA III OPOLE2019-09-3016:30
47KS MAŁAPANEW OZIMEKUKS RODŁO II OPOLE2019-09-3016:30
48KS UNIA KOLONOWSKIEPAUZA2019-09-3016:30
491.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEUKS TURAWA2019-09-3016:30
Kolejka 8
50KS II SZCZEDRZYKUKS TURAWA2019-10-0716:30
51PAUZA1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2019-10-0716:30
52KS MAŁAPANEW OZIMEKKS UNIA KOLONOWSKIE2019-10-0716:30
53OKS ODRA III OPOLEUKS RODŁO II OPOLE2019-10-0716:30
54SSKS STAL ZAWADZKIEKS I SZCZEDRZYK2019-10-0716:30
55LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYKS KRASIEJÓW2019-10-0716:30
56LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2019-10-0716:30
Kolejka 9
57LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAKS II SZCZEDRZYK2019-10-1416:00
58KS KRASIEJÓWLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-10-1416:00
59KS I SZCZEDRZYKLKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2019-10-1416:00
60SSKS STAL ZAWADZKIEUKS RODŁO II OPOLE2019-10-1416:00
61KS UNIA KOLONOWSKIEOKS ODRA III OPOLE2019-10-1416:00
621.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-10-1416:00
63UKS TURAWAPAUZA2019-10-1416:00
Kolejka 10
64KS II SZCZEDRZYKPAUZA2019-10-2115:30
65KS MAŁAPANEW OZIMEKUKS TURAWA2019-10-2115:30
66OKS ODRA III OPOLE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2019-10-2115:30
67SSKS STAL ZAWADZKIEKS UNIA KOLONOWSKIE2019-10-2115:30
68LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYUKS RODŁO II OPOLE2019-10-2115:30
69LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS I SZCZEDRZYK2019-10-2115:30
70LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAKS KRASIEJÓW2019-10-2115:30
Kolejka 11
71KS KRASIEJÓWKS II SZCZEDRZYK2019-10-2815:00
72KS I SZCZEDRZYKLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2019-10-2815:00
73LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYUKS RODŁO II OPOLE2019-10-2815:00
74KS UNIA KOLONOWSKIELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2019-10-2815:00
751.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICESSKS STAL ZAWADZKIE2019-10-2815:00
76UKS TURAWAOKS ODRA III OPOLE2019-10-2815:00
77PAUZAKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-10-2815:00
Kolejka 12
78KS II SZCZEDRZYKKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-11-0414:30
79OKS ODRA III OPOLEPAUZA2019-11-0414:30
80SSKS STAL ZAWADZKIEUKS TURAWA2019-11-0414:30
81LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2019-11-0414:30
82LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS UNIA KOLONOWSKIE2019-11-0414:30
83LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAUKS RODŁO II OPOLE2019-11-0414:30
84KS KRASIEJÓWKS I SZCZEDRZYK2019-11-0414:30
Kolejka 13
85KS I SZCZEDRZYKKS II SZCZEDRZYK2019-11-1111:00
86KS KRASIEJÓWUKS RODŁO II OPOLE2019-11-1111:00
87KS UNIA KOLONOWSKIELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2019-11-1111:00
881.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-11-1111:00
89UKS TURAWALKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2019-11-1111:00
90PAUZASSKS STAL ZAWADZKIE2019-11-1111:00
91KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS ODRA III OPOLE2019-11-1111:00