LIGA MŁODZIKÓW GRUPA IV

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 4
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS MAŁAPANEW OZIMEK92581074:5
2UKS RODŁO II OPOLE92271176:7
3OKS ODRA III OPOLE92170263:16
4LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY92170266:18
5KS KRASIEJÓW91961254:16
61.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE91651356:24
7SSKS STAL ZAWADZKIE91442369:20
8KS UNIA KOLONOWSKIE91442364:28
9LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY91031559:39
10KS I SZCZEDRZYK101031624:81
11UKS TURAWA9930637:45
12LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA9620726:122
13LKS UNIA MURÓW900099:84
14KS II SZCZEDRZYK10000104:176
Ostatnia kolejka (13) rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 4
85KS I SZCZEDRZYKKS II SZCZEDRZYK2019-10-1213:0013:0
86KS KRASIEJÓWUKS RODŁO II OPOLE2019-11-1111:00
87KS UNIA KOLONOWSKIELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2019-11-1111:00
881.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-11-1111:00
89UKS TURAWALKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2019-11-1111:00
90LKS UNIA MURÓWSSKS STAL ZAWADZKIE2019-11-1111:00
91KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS ODRA III OPOLE2019-11-1111:00
Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 4
Kolejka 1
1OKS ODRA III OPOLEKS II SZCZEDRZYK2019-09-0217:303:0Walkower
2SSKS STAL ZAWADZKIEKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-09-0217:302:6
3LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLKS UNIA MURÓW2019-10-0216:308:1
4LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYUKS TURAWA2019-09-0217:302:1
5LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2019-09-0217:302:18
6KS KRASIEJÓWKS UNIA KOLONOWSKIE2019-09-0217:306:2
7KS I SZCZEDRZYKUKS RODŁO II OPOLE2019-09-0217:301:14
Kolejka 2
8KS II SZCZEDRZYKUKS RODŁO II OPOLE2019-09-0517:300:24
9KS UNIA KOLONOWSKIEKS I SZCZEDRZYK2019-09-0517:3013:2
101.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEKS KRASIEJÓW2019-09-0617:302:6
11UKS TURAWALKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2019-09-0517:308:3
12LKS UNIA MURÓWLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-09-0517:300:16
13KS MAŁAPANEW OZIMEKLKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2019-09-0517:3014:0
14OKS ODRA III OPOLESSKS STAL ZAWADZKIE2019-09-0517:306:0
Kolejka 3
15SSKS STAL ZAWADZKIEKS II SZCZEDRZYK2019-09-0917:0028:0
16LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYOKS ODRA III OPOLE2019-09-0917:001:4
17LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-09-0917:000:8
18LKS ŹRÓDŁO KROŚNICALKS UNIA MURÓW2019-09-0917:008:4
19UKS TURAWAKS KRASIEJÓW2019-09-0917:000:9
20KS I SZCZEDRZYK1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2019-09-0917:000:9Walkower
21KS UNIA KOLONOWSKIEUKS RODŁO II OPOLE2019-09-0917:000:4
Kolejka 4
22KS II SZCZEDRZYKKS UNIA KOLONOWSKIE2019-09-1217:000:20
231.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEUKS RODŁO II OPOLE2019-09-1217:001:4
24UKS TURAWAKS I SZCZEDRZYK2019-09-1217:002:3
25LKS UNIA MURÓWKS KRASIEJÓW2019-09-1217:000:15
26KS MAŁAPANEW OZIMEKLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2019-09-1217:0025:0
27OKS ODRA III OPOLELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-09-1217:003:2
28SSKS STAL ZAWADZKIELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2019-09-1217:005:1
Kolejka 5
29LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYKS II SZCZEDRZYK2019-09-1617:0030:0
30LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYSSKS STAL ZAWADZKIE2019-09-1617:004:1
31LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAOKS ODRA III OPOLE2019-09-1617:000:18
32KS KRASIEJÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-09-1617:000:3
33KS I SZCZEDRZYKLKS UNIA MURÓW2019-09-1617:002:1
34UKS TURAWAUKS RODŁO II OPOLE2019-09-1617:001:10
35KS UNIA KOLONOWSKIE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2019-09-1617:004:4
Kolejka 6
36KS II SZCZEDRZYK1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2019-09-2317:001:12
37UKS TURAWAKS UNIA KOLONOWSKIE2019-09-2317:005:12
38LKS UNIA MURÓWUKS RODŁO II OPOLE2019-09-2317:000:15
39KS MAŁAPANEW OZIMEKKS I SZCZEDRZYK2019-09-2317:0010:0
40OKS ODRA III OPOLEKS KRASIEJÓW2019-09-2317:004:7
41SSKS STAL ZAWADZKIELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2019-09-2317:0019:1
42LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-09-2317:002:3
Kolejka 7
43LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS II SZCZEDRZYK2019-09-3016:3023:0
44LKS ŹRÓDŁO KROŚNICALKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2019-09-3016:301:15
45KS KRASIEJÓWSSKS STAL ZAWADZKIE2019-09-3016:301:1
46KS I SZCZEDRZYKOKS ODRA III OPOLE2019-09-3016:301:18
47KS MAŁAPANEW OZIMEKUKS RODŁO II OPOLE2019-09-3016:302:0
48KS UNIA KOLONOWSKIELKS UNIA MURÓW2019-09-3016:3012:1
491.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEUKS TURAWA2019-10-0418:005:0
Kolejka 8
50KS II SZCZEDRZYKUKS TURAWA2019-10-0716:300:14
51LKS UNIA MURÓW1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2019-10-0716:301:2
52KS MAŁAPANEW OZIMEKKS UNIA KOLONOWSKIE2019-10-0716:300:0
53OKS ODRA III OPOLEUKS RODŁO II OPOLE2019-10-0716:301:4
54SSKS STAL ZAWADZKIEKS I SZCZEDRZYK2019-10-0716:3012:0
55LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYKS KRASIEJÓW2019-10-0716:300:9
56LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2019-10-0716:3012:2
Kolejka 9
57LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAKS II SZCZEDRZYK2019-10-1416:009:3
58KS KRASIEJÓWLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-10-1416:001:4
59KS I SZCZEDRZYKLKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2019-10-1416:002:2
60SSKS STAL ZAWADZKIEUKS RODŁO II OPOLE2019-10-1416:001:1
61KS UNIA KOLONOWSKIEOKS ODRA III OPOLE2019-10-1416:001:6
621.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-10-1416:003:6
63UKS TURAWALKS UNIA MURÓW2019-10-1416:006:1
Kolejka 10
64KS II SZCZEDRZYKLKS UNIA MURÓW2019-10-2115:30Mecz nie odbył się
65KS MAŁAPANEW OZIMEKUKS TURAWA2019-10-2115:30Mecz nie odbył się
66OKS ODRA III OPOLE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2019-10-2115:30Mecz nie odbył się
67SSKS STAL ZAWADZKIEKS UNIA KOLONOWSKIE2019-10-2116:00Mecz nie odbył się
68LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYUKS RODŁO II OPOLE2019-10-2115:30Mecz nie odbył się
69LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS I SZCZEDRZYK2019-10-2115:30Mecz nie odbył się
70LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAKS KRASIEJÓW2019-10-2115:30Mecz nie odbył się
Kolejka 11
71KS II SZCZEDRZYKKS KRASIEJÓW2019-10-1716:00Mecz nie odbył się
72KS I SZCZEDRZYKLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2019-10-2611:00Mecz nie odbył się
73LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYUKS RODŁO II OPOLE2019-10-2815:00Mecz nie odbył się
74KS UNIA KOLONOWSKIELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2019-10-2815:00Mecz nie odbył się
751.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICESSKS STAL ZAWADZKIE2019-10-2610:00Mecz nie odbył się
76UKS TURAWAOKS ODRA III OPOLE2019-10-2611:00Mecz nie odbył się
77LKS UNIA MURÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-10-2815:00Mecz nie odbył się
Kolejka 12
78KS II SZCZEDRZYKKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-11-0414:30Mecz nie odbył się
79OKS ODRA III OPOLELKS UNIA MURÓW2019-11-0414:30Mecz nie odbył się
80SSKS STAL ZAWADZKIEUKS TURAWA2019-11-0414:30Mecz nie odbył się
81LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2019-11-0414:30Mecz nie odbył się
82LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS UNIA KOLONOWSKIE2019-11-0414:30Mecz nie odbył się
83LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAUKS RODŁO II OPOLE2019-11-0414:30Mecz nie odbył się
84KS I SZCZEDRZYKKS KRASIEJÓW2019-10-2415:30Mecz nie odbył się
Kolejka 13
85KS I SZCZEDRZYKKS II SZCZEDRZYK2019-10-1213:0013:0
86KS KRASIEJÓWUKS RODŁO II OPOLE2019-11-1111:00
87KS UNIA KOLONOWSKIELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2019-11-1111:00
881.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-11-1111:00
89UKS TURAWALKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2019-11-1111:00
90LKS UNIA MURÓWSSKS STAL ZAWADZKIE2019-11-1111:00
91KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS ODRA III OPOLE2019-11-1111:00