LIGA MŁODZIKÓW GRUPA VI

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 6
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE13331102106:15
2UKS SPIDERS I KRAPKOWICE1330100387:15
3LKS VICTORIA ŻYROWA132891346:35
4LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZD132271556:38
5LZS WALCE131860736:38
6TS CHEMIK I K-KOŹLE131752631:32
7KS CISOWA K-KOŹLE131651733:53
8MKS II GOGOLIN131341821:57
9UKS SPIDERS II KRAPKOWICE131031927:64
10LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW137211029:86
11LZS SOKÓŁ LEŚNICA136201121:72
12OTMĘT FKS KRAPKOWICE130001310:182
13LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD13341111109:13
14MKS I GOGOLIN1334111197:9
Ostatnia kolejka (13) rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 6
85LZS WALCEKS CISOWA K-KOŹLE2018-11-1214:301:3
86LZS SOKÓŁ LEŚNICALUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD - drużyna wycofana, walkower2018-11-1214:301:12
87TS CHEMIK I K-KOŹLEUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2018-11-1011:000:1
88MKS II GOGOLINLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-11-1110:004:0
89LKS VICTORIA ŻYROWAMKS I GOGOLIN - drużyna wycofana, walkower2018-11-1214:302:1
90UKS SPIDERS II KRAPKOWICEOTMĘT FKS KRAPKOWICE2018-11-1211:0010:1
91LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZDSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-11-1214:302:7
Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 6
Kolejka 1
1SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEKS CISOWA K-KOŹLE2018-09-0317:3010:2
2OTMĘT FKS KRAPKOWICELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZD2018-10-0416:302:16
3MKS I GOGOLIN - drużyna wycofana, walkowerUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2018-09-0417:0011:1
4LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLKS VICTORIA ŻYROWA2018-09-0317:302:4
5UKS SPIDERS I KRAPKOWICEMKS II GOGOLIN2018-09-0317:305:0
6LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD - drużyna wycofana, walkowerTS CHEMIK I K-KOŹLE2018-09-0317:306:1
7LZS WALCELZS SOKÓŁ LEŚNICA2018-09-0317:306:0
Kolejka 2
8KS CISOWA K-KOŹLELZS SOKÓŁ LEŚNICA2018-09-0617:303:1
9TS CHEMIK I K-KOŹLELZS WALCE2018-09-0617:300:1
10MKS II GOGOLINLUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD - drużyna wycofana, walkower2018-09-0717:300:13
11LKS VICTORIA ŻYROWAUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2018-09-0617:300:11
12UKS SPIDERS II KRAPKOWICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-09-0617:302:5
13LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZDMKS I GOGOLIN - drużyna wycofana, walkower2018-09-0617:302:6
14SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEOTMĘT FKS KRAPKOWICE2018-09-0617:3022:0
Kolejka 3
15OTMĘT FKS KRAPKOWICEKS CISOWA K-KOŹLE2018-09-1017:002:12
16MKS I GOGOLIN - drużyna wycofana, walkowerSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-10-1116:002:1
17LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZD2018-09-1510:002:3
18UKS SPIDERS I KRAPKOWICEUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2018-09-1017:0011:2
19LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD - drużyna wycofana, walkowerLKS VICTORIA ŻYROWA2018-09-1017:009:0
20LZS WALCEMKS II GOGOLIN2018-09-1017:006:1
21LZS SOKÓŁ LEŚNICATS CHEMIK I K-KOŹLE2018-09-1017:001:5
Kolejka 4
22KS CISOWA K-KOŹLETS CHEMIK I K-KOŹLE2018-09-1317:002:2
23MKS II GOGOLINLZS SOKÓŁ LEŚNICA2018-09-1417:003:1
24LKS VICTORIA ŻYROWALZS WALCE2018-09-1317:002:5
25UKS SPIDERS II KRAPKOWICELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD - drużyna wycofana, walkower2018-09-1317:000:3
26LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZDUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2018-09-1317:001:5
27SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-09-1317:0016:2
28OTMĘT FKS KRAPKOWICEMKS I GOGOLIN - drużyna wycofana, walkower2018-09-1317:000:14
Kolejka 5
29MKS I GOGOLIN - drużyna wycofana, walkowerKS CISOWA K-KOŹLE2018-09-2517:0012:0
30LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWOTMĘT FKS KRAPKOWICE2018-09-2417:0012:1
31UKS SPIDERS I KRAPKOWICESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-09-2417:001:4
32LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD - drużyna wycofana, walkowerLUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZD2018-09-2417:006:2
33LZS WALCEUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2018-09-2417:000:2
34LZS SOKÓŁ LEŚNICALKS VICTORIA ŻYROWA2018-09-2417:000:3
35TS CHEMIK I K-KOŹLEMKS II GOGOLIN2018-09-2417:004:0
Kolejka 6
36KS CISOWA K-KOŹLEMKS II GOGOLIN2018-10-0610:000:4
37LKS VICTORIA ŻYROWATS CHEMIK I K-KOŹLE2018-09-2717:005:1
38UKS SPIDERS II KRAPKOWICELZS SOKÓŁ LEŚNICA2018-09-2717:002:0
39LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZDLZS WALCE2018-09-2717:005:1
40SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD - drużyna wycofana, walkower2018-10-0416:304:1
41OTMĘT FKS KRAPKOWICEUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2018-09-2717:000:20
42MKS I GOGOLIN - drużyna wycofana, walkowerLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-09-2817:0010:0Walkower
Kolejka 7
43LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWKS CISOWA K-KOŹLE2018-09-3010:003:4
44UKS SPIDERS I KRAPKOWICEMKS I GOGOLIN - drużyna wycofana, walkower2018-10-0116:301:5
45LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD - drużyna wycofana, walkowerOTMĘT FKS KRAPKOWICE2018-10-0116:3027:1
46LZS WALCESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-10-0116:300:6
47LZS SOKÓŁ LEŚNICALUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZD2018-10-0116:302:6
48TS CHEMIK I K-KOŹLEUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2018-10-0116:304:1
49MKS II GOGOLINLKS VICTORIA ŻYROWA2018-10-0216:300:3
Kolejka 8
50KS CISOWA K-KOŹLELKS VICTORIA ŻYROWA2018-10-1916:001:3
51UKS SPIDERS II KRAPKOWICEMKS II GOGOLIN2018-10-0816:301:1
52LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZDTS CHEMIK I K-KOŹLE2018-10-0816:301:2
53SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELZS SOKÓŁ LEŚNICA2018-10-0816:3011:1
54OTMĘT FKS KRAPKOWICELZS WALCE2018-10-0816:300:9
55MKS I GOGOLIN - drużyna wycofana, walkowerLUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD - drużyna wycofana, walkower2018-10-0916:302:2
56LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2018-10-0816:300:19
Kolejka 9
57UKS SPIDERS I KRAPKOWICEKS CISOWA K-KOŹLE2018-10-1516:003:0Walkower
58LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD - drużyna wycofana, walkowerLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-10-1410:0013:0
59LZS WALCEMKS I GOGOLIN - drużyna wycofana, walkower2018-10-1516:000:8
60LZS SOKÓŁ LEŚNICAOTMĘT FKS KRAPKOWICE2018-10-1516:0011:2
61TS CHEMIK I K-KOŹLESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-10-1516:000:7
62MKS II GOGOLINLUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZD2018-10-1616:001:4
63LKS VICTORIA ŻYROWAUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2018-10-1516:008:1
Kolejka 10
64KS CISOWA K-KOŹLEUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2018-10-2215:305:2
65LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZDLKS VICTORIA ŻYROWA2018-10-2215:302:2
66SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEMKS II GOGOLIN2018-10-2217:0011:0
67OTMĘT FKS KRAPKOWICETS CHEMIK I K-KOŹLE2018-10-2215:301:11
68MKS I GOGOLIN - drużyna wycofana, walkowerLZS SOKÓŁ LEŚNICA2018-10-2315:3012:0
69LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS WALCE2018-10-2711:001:6
70UKS SPIDERS I KRAPKOWICELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD - drużyna wycofana, walkower2018-10-2215:300:3
Kolejka 11
71LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD - drużyna wycofana, walkowerKS CISOWA K-KOŹLE2018-10-2810:008:1
72LZS WALCEUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2018-10-2915:000:4
73LZS SOKÓŁ LEŚNICALZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-10-2917:003:1
74TS CHEMIK I K-KOŹLEMKS I GOGOLIN - drużyna wycofana, walkower2018-10-2710:000:5
75MKS II GOGOLINOTMĘT FKS KRAPKOWICE2018-10-3015:007:0
76LKS VICTORIA ŻYROWASMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-10-2811:003:2
77UKS SPIDERS II KRAPKOWICELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZD2018-10-2917:002:10
Kolejka 12
78KS CISOWA K-KOŹLELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZD2018-11-0310:000:2
79SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2018-11-0517:005:1
80OTMĘT FKS KRAPKOWICELKS VICTORIA ŻYROWA2018-11-0514:300:11
81MKS I GOGOLIN - drużyna wycofana, walkowerMKS II GOGOLIN2018-11-0516:309:0
82LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWTS CHEMIK I K-KOŹLE2018-11-0410:001:1
83UKS SPIDERS I KRAPKOWICELZS SOKÓŁ LEŚNICA2018-11-0517:006:0
84LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD - drużyna wycofana, walkowerLZS WALCE2018-11-0514:306:1
Kolejka 13
85LZS WALCEKS CISOWA K-KOŹLE2018-11-1214:301:3
86LZS SOKÓŁ LEŚNICALUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD - drużyna wycofana, walkower2018-11-1214:301:12
87TS CHEMIK I K-KOŹLEUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2018-11-1011:000:1
88MKS II GOGOLINLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-11-1110:004:0
89LKS VICTORIA ŻYROWAMKS I GOGOLIN - drużyna wycofana, walkower2018-11-1214:302:1
90UKS SPIDERS II KRAPKOWICEOTMĘT FKS KRAPKOWICE2018-11-1211:0010:1
91LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZDSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-11-1214:302:7
Kolejka 14
1KS CISOWA K-KOŹLESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2019-04-0117:00
2UKS SPIDERS II KRAPKOWICETS CHEMIK I K-KOŹLE2019-04-0117:00
3LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZDOTMĘT FKS KRAPKOWICE2019-04-0117:00
4LKS VICTORIA ŻYROWALZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2019-04-0117:00
5MKS II GOGOLINUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2019-04-0117:00
6LZS SOKÓŁ LEŚNICALZS WALCE2019-04-0117:00
Kolejka 15
7LZS SOKÓŁ LEŚNICAKS CISOWA K-KOŹLE2019-04-0817:00
8MKS II GOGOLINLZS WALCE2019-04-0817:00
9UKS SPIDERS I KRAPKOWICELKS VICTORIA ŻYROWA2019-04-0817:00
10LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZDLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2019-04-0817:00
11OTMĘT FKS KRAPKOWICEUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2019-04-0817:00
12SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICETS CHEMIK I K-KOŹLE2019-04-0817:00
Kolejka 16
13TS CHEMIK I K-KOŹLEKS CISOWA K-KOŹLE2019-04-1517:30
14OTMĘT FKS KRAPKOWICESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2019-04-1517:30
15LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2019-04-1517:30
16UKS SPIDERS I KRAPKOWICELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZD2019-04-1517:30
17LZS WALCELKS VICTORIA ŻYROWA2019-04-1517:30
18LZS SOKÓŁ LEŚNICAMKS II GOGOLIN2019-04-1517:30
Kolejka 17
19MKS II GOGOLINKS CISOWA K-KOŹLE2019-04-2918:00
20LKS VICTORIA ŻYROWALZS SOKÓŁ LEŚNICA2019-04-2918:00
21LZS WALCELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZD2019-04-2918:00
22UKS SPIDERS II KRAPKOWICEUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2019-04-2918:00
23LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2019-04-2918:00
24TS CHEMIK I K-KOŹLEOTMĘT FKS KRAPKOWICE2019-04-2918:00
Kolejka 18
25KS CISOWA K-KOŹLEOTMĘT FKS KRAPKOWICE2019-05-0618:00
26TS CHEMIK I K-KOŹLELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2019-05-0618:00
27SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2019-05-0618:00
28UKS SPIDERS II KRAPKOWICELZS WALCE2019-05-0618:00
29LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZDLZS SOKÓŁ LEŚNICA2019-05-0618:00
30LKS VICTORIA ŻYROWAMKS II GOGOLIN2019-05-0618:00
Kolejka 19
31LKS VICTORIA ŻYROWAKS CISOWA K-KOŹLE2019-05-0918:00
32LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZDMKS II GOGOLIN2019-05-0918:00
33LZS SOKÓŁ LEŚNICAUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2019-05-0918:00
34SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELZS WALCE2019-05-0918:00
35UKS SPIDERS I KRAPKOWICETS CHEMIK I K-KOŹLE2019-05-0918:00
36OTMĘT FKS KRAPKOWICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2019-05-0918:00
Kolejka 20
37KS CISOWA K-KOŹLELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2019-05-1318:00
38UKS SPIDERS I KRAPKOWICEOTMĘT FKS KRAPKOWICE2019-05-1318:00
39LZS WALCETS CHEMIK I K-KOŹLE2019-05-1318:00
40LZS SOKÓŁ LEŚNICASMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2019-05-1318:00
41MKS II GOGOLINUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2019-05-1318:00
42LKS VICTORIA ŻYROWALUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZD2019-05-1318:00
Kolejka 21
43LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZDKS CISOWA K-KOŹLE2019-05-1618:00
44UKS SPIDERS II KRAPKOWICELKS VICTORIA ŻYROWA2019-05-1618:00
45MKS II GOGOLINSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2019-05-1618:00
46TS CHEMIK I K-KOŹLELZS SOKÓŁ LEŚNICA2019-05-1618:00
47LZS WALCEOTMĘT FKS KRAPKOWICE2019-05-1618:00
48UKS SPIDERS I KRAPKOWICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2019-05-1618:00
Kolejka 22
49KS CISOWA K-KOŹLEUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2019-05-2718:00
50LZS WALCELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2019-05-2718:00
51OTMĘT FKS KRAPKOWICELZS SOKÓŁ LEŚNICA2019-05-2718:00
52MKS II GOGOLINTS CHEMIK I K-KOŹLE2019-05-2718:00
53SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELKS VICTORIA ŻYROWA2019-05-2718:00
54LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZDUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2019-05-2718:00
Kolejka 23
55UKS SPIDERS II KRAPKOWICEKS CISOWA K-KOŹLE2019-06-0318:00
56SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZD2019-06-0318:00
57TS CHEMIK I K-KOŹLELKS VICTORIA ŻYROWA2019-06-0318:00
58OTMĘT FKS KRAPKOWICEMKS II GOGOLIN2019-06-0318:00
59LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS SOKÓŁ LEŚNICA2019-06-0318:00
60UKS SPIDERS I KRAPKOWICELZS WALCE2019-06-0318:00
Kolejka 24
61KS CISOWA K-KOŹLELZS WALCE2019-06-1018:00
62LZS SOKÓŁ LEŚNICAUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2019-06-1018:00
63LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWMKS II GOGOLIN2019-06-1018:00
64LKS VICTORIA ŻYROWAOTMĘT FKS KRAPKOWICE2019-06-1018:00
65TS CHEMIK I K-KOŹLELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZD2019-06-1018:00
66UKS SPIDERS II KRAPKOWICESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2019-06-1018:00