OPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

Tabela rozgrywek: B1 Junior Młodszy "OLJM - R. WIOSENNA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE000000:0
2PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW000000:0
3OKS OLESNO000000:0
4NKS START NAMYSŁÓW000000:0
5MKS KLUCZBORK000000:0
6ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY000000:0
7KS POLONIA NYSA000000:0
8BTP STAL BRZEG000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: B1 Junior Młodszy "OLJM - R. WIOSENNA"
Terminarz rozgrywek: B1 Junior Młodszy "OLJM - R. WIOSENNA"
Kolejka 1
1MKS KLUCZBORKŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-03-0811:00
2BTP STAL BRZEGSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-03-0811:00
3KS POLONIA NYSAPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2020-03-0811:00
4NKS START NAMYSŁÓWOKS OLESNO2020-03-0811:00
Kolejka 2
5ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYOKS OLESNO2020-03-1511:00
6PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWNKS START NAMYSŁÓW2020-03-1511:00
7SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA NYSA2020-03-1511:00
8MKS KLUCZBORKBTP STAL BRZEG2020-03-1511:00
Kolejka 3
9BTP STAL BRZEGŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-03-2211:00
10KS POLONIA NYSAMKS KLUCZBORK2020-03-2211:00
11NKS START NAMYSŁÓWSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-03-2211:00
12OKS OLESNOPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2020-03-2211:00
Kolejka 4
13ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2020-03-2911:00
14SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEOKS OLESNO2020-03-2911:00
15MKS KLUCZBORKNKS START NAMYSŁÓW2020-03-2911:00
16BTP STAL BRZEGKS POLONIA NYSA2020-03-2911:00
Kolejka 5
17KS POLONIA NYSAŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-04-0511:00
18NKS START NAMYSŁÓWBTP STAL BRZEG2020-04-0511:00
19OKS OLESNOMKS KLUCZBORK2020-04-0511:00
20PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-04-0511:00
Kolejka 6
21ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-04-0916:30
22MKS KLUCZBORKPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2020-04-0916:30
23BTP STAL BRZEGOKS OLESNO2020-04-0916:30
24KS POLONIA NYSANKS START NAMYSŁÓW2020-04-0916:30
Kolejka 7
25NKS START NAMYSŁÓWŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-04-1911:00
26OKS OLESNOKS POLONIA NYSA2020-04-1911:00
27PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWBTP STAL BRZEG2020-04-1911:00
28SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMKS KLUCZBORK2020-04-1911:00
Kolejka 8
29ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYMKS KLUCZBORK2020-04-2611:00
30SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEBTP STAL BRZEG2020-04-2611:00
31PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWKS POLONIA NYSA2020-04-2611:00
32OKS OLESNONKS START NAMYSŁÓW2020-04-2611:00
Kolejka 9
33OKS OLESNOŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-05-0311:00
34NKS START NAMYSŁÓWPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2020-05-0311:00
35KS POLONIA NYSASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-05-0311:00
36BTP STAL BRZEGMKS KLUCZBORK2020-05-0311:00
Kolejka 10
37ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYBTP STAL BRZEG2020-05-1011:00
38MKS KLUCZBORKKS POLONIA NYSA2020-05-1011:00
39SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIENKS START NAMYSŁÓW2020-05-1011:00
40PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWOKS OLESNO2020-05-1011:00
Kolejka 11
41PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-05-1711:00
42OKS OLESNOSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-05-1711:00
43NKS START NAMYSŁÓWMKS KLUCZBORK2020-05-1711:00
44KS POLONIA NYSABTP STAL BRZEG2020-05-1711:00
Kolejka 12
45ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYKS POLONIA NYSA2020-05-2411:00
46BTP STAL BRZEGNKS START NAMYSŁÓW2020-05-2411:00
47MKS KLUCZBORKOKS OLESNO2020-05-2411:00
48SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2020-05-2411:00
Kolejka 13
49SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-05-3011:00
50PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWMKS KLUCZBORK2020-05-3011:00
51OKS OLESNOBTP STAL BRZEG2020-05-3011:00
52NKS START NAMYSŁÓWKS POLONIA NYSA2020-05-3011:00
Kolejka 14
53ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYNKS START NAMYSŁÓW2020-06-0711:00
54KS POLONIA NYSAOKS OLESNO2020-06-0711:00
55BTP STAL BRZEGPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2020-06-0711:00
56MKS KLUCZBORKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-06-0711:00