OPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH - RUNDA WIOSENNA

Tabela rozgrywek: B1 Junior Młodszy "OLJM - RUNDA WIOSENNA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1BTP STAL BRZEG000000:0
2MKS KLUCZBORK000000:0
3MKS POGOŃ PRUDNIK000000:0
4NKS START NAMYSŁÓW000000:0
5OKS ODRA I OPOLE000000:0
6OKS ODRA II OPOLE000000:0
7PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW000000:0
8UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: B1 Junior Młodszy "OLJM - RUNDA WIOSENNA"
Terminarz rozgrywek: B1 Junior Młodszy "OLJM - RUNDA WIOSENNA"
Kolejka 1
1OKS ODRA I OPOLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2021-03-0711:00
2MKS POGOŃ PRUDNIKMKS KLUCZBORK2021-03-0711:00
3UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYNKS START NAMYSŁÓW2021-03-0710:00
4BTP STAL BRZEGOKS ODRA II OPOLE2021-03-0711:00
Kolejka 2
5PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWOKS ODRA II OPOLE2021-03-1411:00
6NKS START NAMYSŁÓWBTP STAL BRZEG2021-03-1411:00
7MKS KLUCZBORKUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2021-03-1411:00
8OKS ODRA I OPOLEMKS POGOŃ PRUDNIK2021-03-1411:00
Kolejka 3
9MKS POGOŃ PRUDNIKPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2021-03-2111:00
10UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYOKS ODRA I OPOLE2021-03-2110:00
11BTP STAL BRZEGMKS KLUCZBORK2021-03-2111:00
12OKS ODRA II OPOLENKS START NAMYSŁÓW2021-03-2111:00
Kolejka 4
13PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWNKS START NAMYSŁÓW2021-03-2811:00
14MKS KLUCZBORKOKS ODRA II OPOLE2021-03-2811:00
15OKS ODRA I OPOLEBTP STAL BRZEG2021-03-2811:00
16MKS POGOŃ PRUDNIKUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2021-03-2811:00
Kolejka 5
17UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2021-04-0116:30
18BTP STAL BRZEGMKS POGOŃ PRUDNIK2021-04-0116:30
19OKS ODRA II OPOLEOKS ODRA I OPOLE2021-04-0116:30
20NKS START NAMYSŁÓWMKS KLUCZBORK2021-04-0116:30
Kolejka 6
21PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWMKS KLUCZBORK2021-04-1111:00
22OKS ODRA I OPOLENKS START NAMYSŁÓW2021-04-1111:00
23MKS POGOŃ PRUDNIKOKS ODRA II OPOLE2021-04-1111:00
24UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYBTP STAL BRZEG2021-04-1110:00
Kolejka 7
25BTP STAL BRZEGPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2021-04-1811:00
26OKS ODRA II OPOLEUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2021-04-1811:00
27NKS START NAMYSŁÓWMKS POGOŃ PRUDNIK2021-04-1811:00
28MKS KLUCZBORKOKS ODRA I OPOLE2021-04-1811:00
Kolejka 8
29PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWOKS ODRA I OPOLE2021-04-2511:00
30MKS KLUCZBORKMKS POGOŃ PRUDNIK2021-04-2511:00
31NKS START NAMYSŁÓWUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2021-04-2511:00
32OKS ODRA II OPOLEBTP STAL BRZEG2021-04-2511:00
Kolejka 9
33OKS ODRA II OPOLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2021-05-0211:00
34BTP STAL BRZEGNKS START NAMYSŁÓW2021-05-0211:00
35UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYMKS KLUCZBORK2021-05-0210:00
36MKS POGOŃ PRUDNIKOKS ODRA I OPOLE2021-05-0211:00
Kolejka 10
37PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWMKS POGOŃ PRUDNIK2021-05-0911:00
38OKS ODRA I OPOLEUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2021-05-0911:00
39MKS KLUCZBORKBTP STAL BRZEG2021-05-0911:00
40NKS START NAMYSŁÓWOKS ODRA II OPOLE2021-05-0911:00
Kolejka 11
41NKS START NAMYSŁÓWPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2021-05-1611:00
42OKS ODRA II OPOLEMKS KLUCZBORK2021-05-1611:00
43BTP STAL BRZEGOKS ODRA I OPOLE2021-05-1611:00
44UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYMKS POGOŃ PRUDNIK2021-05-1610:00
Kolejka 12
45PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2021-05-2311:00
46MKS POGOŃ PRUDNIKBTP STAL BRZEG2021-05-2311:00
47OKS ODRA I OPOLEOKS ODRA II OPOLE2021-05-2311:00
48MKS KLUCZBORKNKS START NAMYSŁÓW2021-05-2311:00
Kolejka 13
49MKS KLUCZBORKPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2021-05-3011:00
50NKS START NAMYSŁÓWOKS ODRA I OPOLE2021-05-3011:00
51OKS ODRA II OPOLEMKS POGOŃ PRUDNIK2021-05-3011:00
52BTP STAL BRZEGUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2021-05-3011:00
Kolejka 14
53PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWBTP STAL BRZEG2021-06-0611:00
54UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYOKS ODRA II OPOLE2021-06-0611:00
55MKS POGOŃ PRUDNIKNKS START NAMYSŁÓW2021-06-0611:00
56OKS ODRA I OPOLEMKS KLUCZBORK2021-06-0611:00