OPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

Tabela rozgrywek: B1 Junior Młodszy "OLJM - R. WIOSENNA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE000000:0
2RTS ODRA K-KOŹLE000000:0
3PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW000000:0
4OKS OLESNO000000:0
5MZLKS CZARNI OTMUCHÓW000000:0
6ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY000000:0
7ŁDMJM NKS START NAMYSŁÓW000000:0
8BTP STAL BRZEG000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: B1 Junior Młodszy "OLJM - R. WIOSENNA"
Terminarz rozgrywek: B1 Junior Młodszy "OLJM - R. WIOSENNA"
Kolejka 1
1PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWŁDMJM NKS START NAMYSŁÓW2019-03-1015:30
2TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEBTP STAL BRZEG2019-03-1011:00
3MZLKS CZARNI OTMUCHÓWOKS OLESNO2019-03-1011:00
4ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYRTS ODRA K-KOŹLE2019-03-1010:00
Kolejka 2
5ŁDMJM NKS START NAMYSŁÓWRTS ODRA K-KOŹLE2019-03-1711:00
6OKS OLESNOŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2019-03-1711:00
7BTP STAL BRZEGMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-03-1711:00
8PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-03-1715:30
Kolejka 3
9TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEŁDMJM NKS START NAMYSŁÓW2019-03-2411:00
10MZLKS CZARNI OTMUCHÓWPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-03-2415:30
11ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYBTP STAL BRZEG2019-03-2410:00
12RTS ODRA K-KOŹLEOKS OLESNO2019-03-2411:00
Kolejka 4
13ŁDMJM NKS START NAMYSŁÓWOKS OLESNO2019-03-3111:00
14BTP STAL BRZEGRTS ODRA K-KOŹLE2019-03-3111:00
15PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2019-03-3115:30
16TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-03-3111:00
Kolejka 5
17MZLKS CZARNI OTMUCHÓWŁDMJM NKS START NAMYSŁÓW2019-04-0711:00
18ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-04-0710:00
19RTS ODRA K-KOŹLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-04-0711:00
20OKS OLESNOBTP STAL BRZEG2019-04-0711:00
Kolejka 6
21ŁDMJM NKS START NAMYSŁÓWBTP STAL BRZEG2019-04-1411:00
22PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWOKS OLESNO2019-04-1415:30
23TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLERTS ODRA K-KOŹLE2019-04-1411:00
24MZLKS CZARNI OTMUCHÓWŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2019-04-1411:00
Kolejka 7
25ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYŁDMJM NKS START NAMYSŁÓW2019-04-1816:00
26RTS ODRA K-KOŹLEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-04-1816:00
27OKS OLESNOTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-04-1816:00
28BTP STAL BRZEGPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-04-1816:00
Kolejka 8
29ŁDMJM NKS START NAMYSŁÓWPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-04-2811:00
30BTP STAL BRZEGTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-04-2811:00
31OKS OLESNOMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-04-2811:00
32RTS ODRA K-KOŹLEŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2019-04-2811:00
Kolejka 9
33RTS ODRA K-KOŹLEŁDMJM NKS START NAMYSŁÓW2019-05-0511:00
34ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYOKS OLESNO2019-05-0510:00
35MZLKS CZARNI OTMUCHÓWBTP STAL BRZEG2019-05-0511:00
36TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-05-0515:30
Kolejka 10
37ŁDMJM NKS START NAMYSŁÓWTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-05-1211:00
38PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-05-1215:30
39BTP STAL BRZEGŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2019-05-1211:00
40OKS OLESNORTS ODRA K-KOŹLE2019-05-1211:00
Kolejka 11
41OKS OLESNOŁDMJM NKS START NAMYSŁÓW2019-05-1911:00
42RTS ODRA K-KOŹLEBTP STAL BRZEG2019-05-1911:00
43ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-05-1910:00
44MZLKS CZARNI OTMUCHÓWTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-05-1911:00
Kolejka 12
45ŁDMJM NKS START NAMYSŁÓWMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-05-2611:00
46TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2019-05-2611:00
47PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWRTS ODRA K-KOŹLE2019-05-2615:30
48BTP STAL BRZEGOKS OLESNO2019-05-2611:00
Kolejka 13
49BTP STAL BRZEGŁDMJM NKS START NAMYSŁÓW2019-06-0211:00
50OKS OLESNOPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-06-0211:00
51RTS ODRA K-KOŹLETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-06-0211:00
52ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-06-0211:00
Kolejka 14
53ŁDMJM NKS START NAMYSŁÓWŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2019-06-0911:00
54MZLKS CZARNI OTMUCHÓWRTS ODRA K-KOŹLE2019-06-0911:00
55TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEOKS OLESNO2019-06-0911:00
56PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWBTP STAL BRZEG2019-06-0911:00