OPOLSKA LIGA JUNIORÓW

Sponsorem Opolskiej Ligi Juniorów jest:    

Tabela rozgrywek: A1 Junior "OLJ - R. JESIENNA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1OKS ODRA OPOLE131005:1
2TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE000000:0
3SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE000000:0
4PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW000000:0
5MKS KLUCZBORK000000:0
6KS POLONIA GŁUBCZYCE000000:0
7BTP STAL BRZEG000000:0
8KS POLONIA NYSA100011:5
Ostatnia kolejka (1) rozgrywek: A1 Junior "OLJ - R. JESIENNA"
1KS POLONIA GŁUBCZYCEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-08-1811:00
2OKS ODRA OPOLEKS POLONIA NYSA2019-08-1711:005:1
3SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEBTP STAL BRZEG2019-08-1811:00
4TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEMKS KLUCZBORK2019-09-1117:00
Terminarz rozgrywek: A1 Junior "OLJ - R. JESIENNA"
Kolejka 1
1KS POLONIA GŁUBCZYCEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-08-1811:00
2OKS ODRA OPOLEKS POLONIA NYSA2019-08-1711:005:1
3SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEBTP STAL BRZEG2019-08-1811:00
4TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEMKS KLUCZBORK2019-09-1117:00
Kolejka 2
5PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWMKS KLUCZBORK2019-08-2411:00
6BTP STAL BRZEGTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-08-2511:00
7KS POLONIA NYSASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-08-2515:00
8KS POLONIA GŁUBCZYCEOKS ODRA OPOLE2019-08-2511:00
Kolejka 3
9OKS ODRA OPOLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-08-2717:00
10SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-08-2717:00
11TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS POLONIA NYSA2019-08-2717:00
12MKS KLUCZBORKBTP STAL BRZEG2019-08-2717:00
Kolejka 4
13PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWBTP STAL BRZEG2019-08-3111:00
14KS POLONIA NYSAMKS KLUCZBORK2019-09-0115:00
15KS POLONIA GŁUBCZYCETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-09-0111:00
16OKS ODRA OPOLESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-08-3111:00
Kolejka 5
17SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-09-0711:00
18TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEOKS ODRA OPOLE2019-09-0711:00
19MKS KLUCZBORKKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-09-0711:00
20BTP STAL BRZEGKS POLONIA NYSA2019-09-0811:00
Kolejka 6
21PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWKS POLONIA NYSA2019-09-1411:00
22KS POLONIA GŁUBCZYCEBTP STAL BRZEG2019-09-1511:00
23OKS ODRA OPOLEMKS KLUCZBORK2019-09-1411:00
24SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-09-1411:00
Kolejka 7
25TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-09-2111:00
26MKS KLUCZBORKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-09-2111:00
27BTP STAL BRZEGOKS ODRA OPOLE2019-09-2211:00
28KS POLONIA NYSAKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-09-2215:00
Kolejka 8
29PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-09-2811:00
30KS POLONIA NYSAOKS ODRA OPOLE2019-09-2915:00
31BTP STAL BRZEGSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-09-2911:00
32MKS KLUCZBORKTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-09-2811:00
Kolejka 9
33MKS KLUCZBORKPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-10-0511:00
34TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEBTP STAL BRZEG2019-10-0511:00
35SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA NYSA2019-10-0511:00
36OKS ODRA OPOLEKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-10-0511:00
Kolejka 10
37PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWOKS ODRA OPOLE2019-10-1211:00
38KS POLONIA GŁUBCZYCESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-10-1311:00
39KS POLONIA NYSATS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-10-1315:00
40BTP STAL BRZEGMKS KLUCZBORK2019-10-1311:00
Kolejka 11
41BTP STAL BRZEGPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-10-2011:00
42MKS KLUCZBORKKS POLONIA NYSA2019-10-1911:00
43TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-10-1911:00
44SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEOKS ODRA OPOLE2019-10-1911:00
Kolejka 12
45PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-10-2611:00
46OKS ODRA OPOLETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-10-2611:00
47KS POLONIA GŁUBCZYCEMKS KLUCZBORK2019-10-2711:00
48KS POLONIA NYSABTP STAL BRZEG2019-10-2714:00
Kolejka 13
49KS POLONIA NYSAPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-11-0210:00
50BTP STAL BRZEGKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-11-0210:00
51MKS KLUCZBORKOKS ODRA OPOLE2019-11-0210:00
52TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-11-0210:00
Kolejka 14
53PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-11-0910:00
54SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMKS KLUCZBORK2019-11-0910:00
55OKS ODRA OPOLEBTP STAL BRZEG2019-11-0910:00
56KS POLONIA GŁUBCZYCEKS POLONIA NYSA2019-11-0910:00