OPOLSKA LIGA JUNIORÓW

Sponsorem Opolskiej Ligi Juniorów jest:    

Tabela rozgrywek: A1 Junior "OLJ - R. JESIENNA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS SWORNICA CZARNOWĄSY131004:2
2OKS ODRA OPOLE131002:0
3NKS START NAMYSŁÓW131002:0
4MKS KLUCZBORK131002:0
5KS POLONIA NYSA100012:4
6TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE100010:2
7PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW100010:2
8BTP STAL BRZEG100010:2
Ostatnia kolejka (1) rozgrywek: A1 Junior "OLJ - R. JESIENNA"
3NKS START NAMYSŁÓWPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2018-08-1717:002:0
0LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS POLONIA NYSA2018-08-1811:004:2
1BTP STAL BRZEGOKS ODRA OPOLE2018-08-1911:000:2
2MKS KLUCZBORKTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-08-1911:002:0
Terminarz rozgrywek: A1 Junior "OLJ - R. JESIENNA"
Kolejka 1
3NKS START NAMYSŁÓWPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2018-08-1717:002:0
0LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS POLONIA NYSA2018-08-1811:004:2
1BTP STAL BRZEGOKS ODRA OPOLE2018-08-1911:000:2
2MKS KLUCZBORKTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-08-1911:002:0
Kolejka 2
5TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLENKS START NAMYSŁÓW2018-08-2417:00
6OKS ODRA OPOLEMKS KLUCZBORK2018-08-2510:00
7LZS SWORNICA CZARNOWĄSYBTP STAL BRZEG2018-08-2511:00
4KS POLONIA NYSAPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2018-09-0517:00
Kolejka 3
9MKS KLUCZBORKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-08-2817:00
10NKS START NAMYSŁÓWOKS ODRA OPOLE2018-08-2817:00
11PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-08-2817:00
8BTP STAL BRZEGKS POLONIA NYSA2018-08-2817:30
Kolejka 4
14LZS SWORNICA CZARNOWĄSYNKS START NAMYSŁÓW2018-09-0110:00
13OKS ODRA OPOLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2018-09-0110:00
12KS POLONIA NYSATS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-09-0111:00
15BTP STAL BRZEGMKS KLUCZBORK2018-09-0210:00
Kolejka 5
18PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-09-0811:00
19TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEOKS ODRA OPOLE2018-09-0811:00
17NKS START NAMYSŁÓWBTP STAL BRZEG2018-09-0910:00
16MKS KLUCZBORKKS POLONIA NYSA2018-09-0911:00
Kolejka 6
20KS POLONIA NYSAOKS ODRA OPOLE2018-09-1511:00
21LZS SWORNICA CZARNOWĄSYTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-09-1511:00
22BTP STAL BRZEGPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2018-09-1518:00
23MKS KLUCZBORKNKS START NAMYSŁÓW2018-09-1611:00
Kolejka 7
27OKS ODRA OPOLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-09-2210:00
25PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWMKS KLUCZBORK2018-09-2211:00
26TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEBTP STAL BRZEG2018-09-2211:00
24NKS START NAMYSŁÓWKS POLONIA NYSA2018-09-2310:00
Kolejka 8
29OKS ODRA OPOLEBTP STAL BRZEG2018-09-2910:00
28KS POLONIA NYSALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-09-2911:00
31PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWNKS START NAMYSŁÓW2018-09-2911:00
30TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEMKS KLUCZBORK2018-09-2911:00
Kolejka 9
32PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWKS POLONIA NYSA2018-10-0611:00
33NKS START NAMYSŁÓWTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-10-0710:00
35BTP STAL BRZEGLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-10-0711:00
34MKS KLUCZBORKOKS ODRA OPOLE2018-10-0711:00
Kolejka 10
38OKS ODRA OPOLENKS START NAMYSŁÓW2018-10-1310:00
36KS POLONIA NYSABTP STAL BRZEG2018-10-1311:00
37LZS SWORNICA CZARNOWĄSYMKS KLUCZBORK2018-10-1311:00
39TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2018-10-1311:00
Kolejka 11
41PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWOKS ODRA OPOLE2018-10-2011:00
40TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS POLONIA NYSA2018-10-2011:00
42NKS START NAMYSŁÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-10-2110:00
43MKS KLUCZBORKBTP STAL BRZEG2018-10-2111:00
Kolejka 12
47OKS ODRA OPOLETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-10-2710:00
44KS POLONIA NYSAMKS KLUCZBORK2018-10-2711:00
46LZS SWORNICA CZARNOWĄSYPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2018-10-2711:00
45BTP STAL BRZEGNKS START NAMYSŁÓW2018-10-2812:00
Kolejka 13
48OKS ODRA OPOLEKS POLONIA NYSA2018-11-0310:00
50PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWBTP STAL BRZEG2018-11-0311:00
49TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-11-0311:00
51NKS START NAMYSŁÓWMKS KLUCZBORK2018-11-0410:00
Kolejka 14
52KS POLONIA NYSANKS START NAMYSŁÓW2018-11-1011:00
55LZS SWORNICA CZARNOWĄSYOKS ODRA OPOLE2018-11-1011:00
54BTP STAL BRZEGTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-11-1111:00
53MKS KLUCZBORKPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2018-11-1111:00