OPOLSKA LIGA JUNIORÓW

Sponsorem Opolskiej Ligi Juniorów jest:    

Tabela rozgrywek: A1 Junior "OLJ"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1BTP STAL BRZEG131005:2
2TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE131004:1
3SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE131004:1
4KS POLONIA NYSA131005:3
5PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW131002:1
6RTS ODRA K-KOŹLE110101:1
7LZS SWORNICA CZARNOWĄSY110101:1
8MKS KLUCZBORK000000:0
9KS KRAPKOWICE000000:0
10LZS WALCE100011:2
11MKS POGOŃ PRUDNIK100013:5
12KS MAŁAPANEW OZIMEK100012:5
13OKS OLESNO100011:4
14MKS GOGOLIN100011:4
Ostatnia kolejka (1) rozgrywek: A1 Junior "OLJ"
1LZS WALCEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-08-1911:001:2
2MKS KLUCZBORKKS KRAPKOWICE2017-10-0416:00:
3SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMKS GOGOLIN2017-08-1911:004:1
4RTS ODRA K-KOŹLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-08-1911:001:1
5TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEOKS OLESNO2017-08-1911:004:1
6BTP STAL BRZEGKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-08-2014:005:2
7MKS POGOŃ PRUDNIKKS POLONIA NYSA2017-08-1911:003:5
Terminarz rozgrywek: A1 Junior "OLJ"
Kolejka 1
1LZS WALCEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-08-1911:001:2
2MKS KLUCZBORKKS KRAPKOWICE2017-10-0416:00:
3SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMKS GOGOLIN2017-08-1911:004:1
4RTS ODRA K-KOŹLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-08-1911:001:1
5TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEOKS OLESNO2017-08-1911:004:1
6BTP STAL BRZEGKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-08-2014:005:2
7MKS POGOŃ PRUDNIKKS POLONIA NYSA2017-08-1911:003:5
Kolejka 2
8PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWKS POLONIA NYSA2017-08-2611:00:
9KS MAŁAPANEW OZIMEKMKS POGOŃ PRUDNIK2017-08-2611:00:
10OKS OLESNOBTP STAL BRZEG2017-08-2611:00:
11LZS SWORNICA CZARNOWĄSYTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-08-2611:00:
12MKS GOGOLINRTS ODRA K-KOŹLE2017-08-2611:00:
13KS KRAPKOWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-08-2611:00:
14LZS WALCEMKS KLUCZBORK2017-08-2611:00:
Kolejka 3
15MKS KLUCZBORKPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-09-0211:00:
16SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS WALCE2017-09-0211:00:
17RTS ODRA K-KOŹLEKS KRAPKOWICE2017-09-0211:00:
18TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEMKS GOGOLIN2017-09-0211:00:
19BTP STAL BRZEGLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-09-0314:00:
20MKS POGOŃ PRUDNIKOKS OLESNO2017-09-0316:00:
21KS POLONIA NYSAKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-09-0211:00:
Kolejka 4
22PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-09-0911:00:
23OKS OLESNOKS POLONIA NYSA2017-09-1011:00:
24LZS SWORNICA CZARNOWĄSYMKS POGOŃ PRUDNIK2017-09-0911:00:
25MKS GOGOLINBTP STAL BRZEG2017-09-0911:00:
26KS KRAPKOWICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-09-0911:00:
27LZS WALCERTS ODRA K-KOŹLE2017-09-0911:00:
28MKS KLUCZBORKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-09-0911:00:
Kolejka 5
29SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-09-1611:00:
30RTS ODRA K-KOŹLEMKS KLUCZBORK2017-09-1611:00:
31TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS WALCE2017-09-1611:00:
32BTP STAL BRZEGKS KRAPKOWICE2017-09-1714:00:
33MKS POGOŃ PRUDNIKMKS GOGOLIN2017-09-1711:00:
34KS POLONIA NYSALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-09-1611:00:
35KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS OLESNO2017-09-1711:00:
Kolejka 6
36PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWOKS OLESNO2017-09-2311:00:
37LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-09-2311:00:
38MKS GOGOLINKS POLONIA NYSA2017-09-2311:00:
39KS KRAPKOWICEMKS POGOŃ PRUDNIK2017-09-2311:00:
40LZS WALCEBTP STAL BRZEG2017-09-2311:00:
41MKS KLUCZBORKTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-09-2311:00:
42SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIERTS ODRA K-KOŹLE2017-09-2311:00:
Kolejka 7
43RTS ODRA K-KOŹLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-09-3011:00:
44TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-09-3011:00:
45BTP STAL BRZEGMKS KLUCZBORK2017-10-0111:00:
46MKS POGOŃ PRUDNIKLZS WALCE2017-10-0111:00:
47KS POLONIA NYSAKS KRAPKOWICE2017-09-3011:00:
48KS MAŁAPANEW OZIMEKMKS GOGOLIN2017-10-0111:00:
49OKS OLESNOLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-10-0111:00:
Kolejka 8
50PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-10-0711:00:
51MKS GOGOLINOKS OLESNO2017-10-0711:00:
52KS KRAPKOWICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-10-0711:00:
53LZS WALCEKS POLONIA NYSA2017-10-0711:00:
54MKS KLUCZBORKMKS POGOŃ PRUDNIK2017-10-0711:00:
55SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEBTP STAL BRZEG2017-10-0711:00:
56RTS ODRA K-KOŹLETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-10-0711:00:
Kolejka 9
57TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-10-1411:00:
58BTP STAL BRZEGRTS ODRA K-KOŹLE2017-10-1511:00:
59MKS POGOŃ PRUDNIKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-10-1511:00:
60KS POLONIA NYSAMKS KLUCZBORK2017-10-1411:00:
61KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS WALCE2017-10-1511:00:
62OKS OLESNOKS KRAPKOWICE2017-10-1511:00:
63LZS SWORNICA CZARNOWĄSYMKS GOGOLIN2017-10-1411:00:
Kolejka 10
64PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWMKS GOGOLIN2017-10-2111:00:
65KS KRAPKOWICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-10-2111:00:
66LZS WALCEOKS OLESNO2017-10-2111:00:
67MKS KLUCZBORKKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-10-2111:00:
68SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA NYSA2017-10-2111:00:
69RTS ODRA K-KOŹLEMKS POGOŃ PRUDNIK2017-10-2111:00:
70TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEBTP STAL BRZEG2017-10-2111:00:
Kolejka 11
71BTP STAL BRZEGPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-10-2911:00:
72MKS POGOŃ PRUDNIKTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-10-2911:00:
73KS POLONIA NYSARTS ODRA K-KOŹLE2017-10-2811:00:
74KS MAŁAPANEW OZIMEKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-10-2911:00:
75OKS OLESNOMKS KLUCZBORK2017-10-2911:00:
76LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS WALCE2017-10-2811:00:
77MKS GOGOLINKS KRAPKOWICE2017-10-2811:00:
Kolejka 12
78PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWKS KRAPKOWICE2017-11-0410:00:
79LZS WALCEMKS GOGOLIN2017-11-0410:00:
80MKS KLUCZBORKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-11-0410:00:
81SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEOKS OLESNO2017-11-0410:00:
82RTS ODRA K-KOŹLEKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-11-0410:00:
83TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS POLONIA NYSA2017-11-0410:00:
84BTP STAL BRZEGMKS POGOŃ PRUDNIK2017-11-0510:00:
Kolejka 13
85MKS POGOŃ PRUDNIKPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-11-1110:00:
86KS POLONIA NYSABTP STAL BRZEG2017-11-1110:00:
87KS MAŁAPANEW OZIMEKTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-11-1211:00:
88OKS OLESNORTS ODRA K-KOŹLE2017-11-1211:00:
89LZS SWORNICA CZARNOWĄSYSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-11-1110:00:
90MKS GOGOLINMKS KLUCZBORK2017-11-1110:00:
91KS KRAPKOWICELZS WALCE2017-11-1110:00: