OPOLSKA LIGA TRAMPKARZY - RUNDA WIOSENNA

Tabela rozgrywek: C1 Trampkarz "OLT - RUNDA WIOSENNA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1OKS ODRA I OPOLE41240041:2
2MKS KLUCZBORK4930111:9
3MKS GOGOLIN4721115:10
4SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE231015:8
5NKS START NAMYSŁÓW331025:12
6KS POLONIA NYSA331026:20
7BTP STAL BRZEG420226:23
8OKS ODRA II OPOLE410135:10
Ostatnia kolejka (4) rozgrywek: C1 Trampkarz "OLT - RUNDA WIOSENNA"
13BTP STAL BRZEGOKS ODRA II OPOLE2021-03-2619:002:2
14KS POLONIA NYSAMKS GOGOLIN2021-03-2616:304:2
15NKS START NAMYSŁÓWSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2021-04-2016:00
16OKS ODRA I OPOLEMKS KLUCZBORK2021-03-2616:308:0
Terminarz rozgrywek: C1 Trampkarz "OLT - RUNDA WIOSENNA"
Kolejka 1
1NKS START NAMYSŁÓWBTP STAL BRZEG2021-03-0515:304:1
2OKS ODRA I OPOLEKS POLONIA NYSA2021-03-0515:309:1
3MKS KLUCZBORKOKS ODRA II OPOLE2021-03-0515:301:0
4SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEMKS GOGOLIN2021-03-0610:002:6
Kolejka 2
5BTP STAL BRZEGMKS GOGOLIN2021-03-1219:003:3
6OKS ODRA II OPOLESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2021-03-1215:302:3
7KS POLONIA NYSAMKS KLUCZBORK2021-03-1215:301:9
8NKS START NAMYSŁÓWOKS ODRA I OPOLE2021-03-1215:301:10
Kolejka 3
9OKS ODRA I OPOLEBTP STAL BRZEG2021-03-1916:0014:0
10MKS KLUCZBORKNKS START NAMYSŁÓW2021-03-1916:001:0
11SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEKS POLONIA NYSA2021-04-1316:30Mecz nie odbył się
12MKS GOGOLINOKS ODRA II OPOLE2021-03-1916:004:1
Kolejka 4
13BTP STAL BRZEGOKS ODRA II OPOLE2021-03-2619:002:2
14KS POLONIA NYSAMKS GOGOLIN2021-03-2616:304:2
15NKS START NAMYSŁÓWSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2021-04-2016:00
16OKS ODRA I OPOLEMKS KLUCZBORK2021-03-2616:308:0
Kolejka 5
17MKS KLUCZBORKBTP STAL BRZEG2021-03-3117:00
18SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEOKS ODRA I OPOLE2021-03-3117:00
19MKS GOGOLINNKS START NAMYSŁÓW2021-03-3117:00
20OKS ODRA II OPOLEKS POLONIA NYSA2021-03-3117:00
Kolejka 6
21BTP STAL BRZEGKS POLONIA NYSA2021-04-0919:00
22NKS START NAMYSŁÓWOKS ODRA II OPOLE2021-04-0917:00
23OKS ODRA I OPOLEMKS GOGOLIN2021-04-0917:00
24MKS KLUCZBORKSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2021-04-0917:00
Kolejka 7
25SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEBTP STAL BRZEG2021-04-1617:00
26MKS GOGOLINMKS KLUCZBORK2021-04-1617:00
27OKS ODRA II OPOLEOKS ODRA I OPOLE2021-04-1617:00
28KS POLONIA NYSANKS START NAMYSŁÓW2021-04-1711:00
Kolejka 8
29BTP STAL BRZEGNKS START NAMYSŁÓW2021-04-2319:00
30KS POLONIA NYSAOKS ODRA I OPOLE2021-04-2317:30
31OKS ODRA II OPOLEMKS KLUCZBORK2021-04-2317:30
32MKS GOGOLINSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2021-04-2317:30
Kolejka 9
33MKS GOGOLINBTP STAL BRZEG2021-04-3018:00
34SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEOKS ODRA II OPOLE2021-04-3018:00
35MKS KLUCZBORKKS POLONIA NYSA2021-04-3018:00
36OKS ODRA I OPOLENKS START NAMYSŁÓW2021-04-3018:00
Kolejka 10
37BTP STAL BRZEGOKS ODRA I OPOLE2021-05-0719:00
38NKS START NAMYSŁÓWMKS KLUCZBORK2021-05-0718:00
39KS POLONIA NYSASMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2021-05-0718:00
40OKS ODRA II OPOLEMKS GOGOLIN2021-05-0718:00
Kolejka 11
41OKS ODRA II OPOLEBTP STAL BRZEG2021-05-1418:00
42MKS GOGOLINKS POLONIA NYSA2021-05-1418:00
43SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICENKS START NAMYSŁÓW2021-05-1418:00
44MKS KLUCZBORKOKS ODRA I OPOLE2021-05-1418:00
Kolejka 12
45BTP STAL BRZEGMKS KLUCZBORK2021-05-2119:00
46OKS ODRA I OPOLESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2021-05-2118:00
47NKS START NAMYSŁÓWMKS GOGOLIN2021-05-2118:00
48KS POLONIA NYSAOKS ODRA II OPOLE2021-05-2118:00
Kolejka 13
49KS POLONIA NYSABTP STAL BRZEG2021-05-2818:00
50OKS ODRA II OPOLENKS START NAMYSŁÓW2021-05-2818:00
51MKS GOGOLINOKS ODRA I OPOLE2021-05-2818:00
52SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEMKS KLUCZBORK2021-05-2818:00
Kolejka 14
53BTP STAL BRZEGSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2021-06-0418:00
54MKS KLUCZBORKMKS GOGOLIN2021-06-0418:00
55OKS ODRA I OPOLEOKS ODRA II OPOLE2021-06-0418:00
56NKS START NAMYSŁÓWKS POLONIA NYSA2021-06-0418:00