Terminarz rozgrywek: Puchar Polski "WOJEWÓDZKI - EDYCJA 2023/2024" | ||||||
Kolejka 1 | ||||||
1 | SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI | OKS ODRA II OPOLE | 2022-08-06 | 17:00 | 0:5 | |
2 | ULKS ORZEŁ ŹLINICE | LKS NAPRZÓD JEMIELNICA | 2022-08-06 | 17:00 | 6:1 | |
3 | KS POLONIA NYSA | Mecz nie odbył się | ||||
4 | LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚL | LKS POLONIA KARŁOWICE | 2022-08-06 | 17:00 | 2:1 | |
5 | KS ŻĄDŁO SUCHA PSINA | LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI | 2022-08-06 | 17:00 | 5:0 | |
6 | KS UNIA KOLONOWSKIE | OKS OLESNO | 2022-08-06 | 17:00 | 0:3 | |
7 | NKS START NAMYSŁÓW | LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI | 2022-08-06 | 17:00 | 9:1 | |
8 | TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE | 1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE | 2022-08-06 | 17:00 | 1:1 | |
9 | LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE | KS MAŁAPANEW OZIMEK | 2022-08-06 | 13:00 | 2:1 | |
10 | MKS POGOŃ PRUDNIK | LKS SKALNIK GRACZE | 2022-08-06 | 17:00 | 2:3 | |
11 | ZKS MOTOR PRASZKA | LZS DOMASZKOWICE | 2022-08-06 | 17:00 | 1:3 | |
12 | KKS SUDETY BURGRABICE | MKS RUCH ZDZIESZOWICE | 2022-08-07 | 15:00 | 0:10 | |
13 | BTP STAL BRZEG | Mecz nie odbył się | ||||
14 | GZ LZS ŁUBNIANY | KS KRASIEJÓW | 2022-08-06 | 12:00 | 3:0 | |
15 | LZS ODRZANKA DZIERGOWICE | LZS KUNIÓW | 2022-08-06 | 17:00 | 1:9 | |
16 | BTP STAL II BRZEG | MZLKS CZARNI OTMUCHÓW | 2022-08-07 | 16:00 | 3:6 | |
17 | LZS LIGOTA TURAWSKA | KS FORTUNA GŁOGÓWEK | 2022-08-06 | 17:00 | 0:1 | |
18 | KS TWARDAWA | GKS GŁUCHOŁAZY | 2022-08-06 | 17:00 | 1:4 | |
19 | KS IPRIME BOGACICA | LKS UNION UJAZD | 2022-08-06 | 17:00 | 8:0 | |
20 | SSKS STAL ZAWADZKIE | SSTIR LZS MECHNICE | 2022-08-06 | 17:00 | 1:5 | |
21 | LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE | KS SPARTA PACZKÓW | 2022-08-06 | 17:00 | 3:0 | Walkower |
22 | LKS GOŚWINOWICE | LKS SOKOŁY BIERDZANY | 2022-08-06 | 17:00 | 3:0 | Walkower |
23 | LZS WALCE | MKS GOGOLIN | 2022-08-06 | 17:00 | 4:0 | |
24 | LZS STAROWICE DOLNE | KS POLONIA GŁUBCZYCE | 2022-08-06 | 17:00 | 3:0 | Walkower |
25 | MKS KLUCZBORK | Mecz nie odbył się | ||||
26 | LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ | LZS SKOROGOSZCZ | 2022-08-06 | 17:00 | 2:2 | |
27 | KS SKARBIMIERZ | LZS PIOTRÓWKA | 2022-08-06 | 17:00 | 1:4 | |
28 | SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE | LZS STEGU START JEŁOWA | 2022-08-06 | 17:00 | 2:4 | |
29 | LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY | LZS LISIĘCICE | 2022-08-06 | 17:00 | 2:1 | |
30 | MKS SOKÓŁ NIEMODLIN | KS UNIA KRAPKOWICE | 2022-08-06 | 17:00 | 1:1 | |
31 | LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW | LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE | 2022-08-06 | 17:00 | 0:4 | |
32 | GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ | LZS RACŁAWICZKI | 2022-08-06 | 17:00 | 4:1 | |
Kolejka 2 | ||||||
33 | LKS SKALNIK GRACZE | LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE | 2022-09-07 | 17:00 | 2:1 | |
34 | LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚL | OKS OLESNO | 2022-09-07 | 17:00 | 0:2 | |
35 | LZS KUNIÓW | MKS KLUCZBORK | 2022-09-07 | 17:00 | 0:4 | |
36 | GZ LZS ŁUBNIANY | KS POLONIA NYSA | 2022-09-07 | 17:00 | 0:2 | |
37 | GKS GŁUCHOŁAZY | LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE | 2022-09-07 | 17:00 | 1:8 | |
38 | KS IPRIME BOGACICA | LZS WALCE | 2022-09-07 | 17:00 | 6:0 | |
39 | LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ | TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE | 2022-09-07 | 17:00 | 1:5 | |
40 | SSTIR LZS MECHNICE | NKS START NAMYSŁÓW | 2022-09-07 | 17:00 | 0:6 | |
41 | LKS GOŚWINOWICE | LZS STAROWICE DOLNE | 2022-09-07 | 17:00 | 0:3 | |
42 | MKS SOKÓŁ NIEMODLIN | LZS STEGU START JEŁOWA | 2022-09-07 | 17:00 | 0:2 | |
43 | LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY | LZS PIOTRÓWKA | 2022-09-07 | 17:00 | 1:2 | |
44 | GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ | ULKS ORZEŁ ŹLINICE | 2022-09-07 | 17:00 | 0:5 | |
45 | KS ŻĄDŁO SUCHA PSINA | OKS ODRA II OPOLE | 2022-09-07 | 17:00 | 0:3 | |
46 | MKS RUCH ZDZIESZOWICE | BTP STAL BRZEG | 2022-09-07 | 17:00 | 1:2 | |
47 | LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE | LZS DOMASZKOWICE | 2022-09-07 | 17:00 | 0:13 | |
48 | MZLKS CZARNI OTMUCHÓW | KS FORTUNA GŁOGÓWEK | 2022-09-07 | 17:00 | 2:3 | |
Kolejka 3 | ||||||
49 | LZS PIOTRÓWKA | KS POLONIA NYSA | 2022-11-26 | 11:00 | 2:3 | |
50 | OKS ODRA II OPOLE | LZS STEGU START JEŁOWA | 2022-11-19 | 13:00 | 1:1 | |
51 | KS FORTUNA GŁOGÓWEK | BTP STAL BRZEG | 2022-11-26 | 11:00 | 1:4 | |
52 | NKS START NAMYSŁÓW | MKS KLUCZBORK | 2022-11-26 | 11:00 | 0:8 | |
53 | ULKS ORZEŁ ŹLINICE | LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE | 2022-11-19 | 13:00 | 3:4 | |
54 | LZS DOMASZKOWICE | KS IPRIME BOGACICA | 2022-11-26 | 11:00 | 0:4 | |
55 | LZS STAROWICE DOLNE | OKS OLESNO | 2022-11-19 | 13:00 | 4:0 | Walkower |
56 | TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE | LKS SKALNIK GRACZE | 2022-11-19 | 13:00 | 1:4 | |
Kolejka 4 | ||||||
57 | KS IPRIME BOGACICA | LKS SKALNIK GRACZE | 2023-03-04 | 14:00 | 3:0 | |
58 | LZS STAROWICE DOLNE | LZS STEGU START JEŁOWA | 2023-03-04 | 14:00 | 3:0 | |
59 | LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE | KS POLONIA NYSA | 2023-02-25 | 14:00 | 2:1 | |
60 | MKS KLUCZBORK | BTP STAL BRZEG | 2023-02-25 | 14:00 | 2:3 | |
Kolejka 5 | ||||||
61 | KS IPRIME BOGACICA | LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE | 2023-04-19 | 17:00 | 2:1 | |
62 | LZS STAROWICE DOLNE | BTP STAL BRZEG | 2023-04-19 | 17:00 | 0:3 | Walkower |
Kolejka 6 | ||||||
63 | BTP STAL BRZEG | KS IPRIME BOGACICA | 2023-05-17 | 19:00 | 4:1 |